Рассел розповів про деталі фільму Uncharted
Девід О. Рассел (David O. Russell) директор екранізації Uncharted розповів про підготовку фільмі. З його коментарів раніше стало відомо, що Марк Уолберг (Mark Wahlberg), буде зніматися в головній ролі Нейтана Дрейка, а також, що Скарлетт Йоханссон (Scarlett Johansson) і Єва Мендес (Eva Mendes) можуть прийняти участь в зйомках.

«Я вирішив зробити з Uncharted справжній кримінал в світі антикваріату і мистецтва, і, мені здається, це буде дійсно захоплюючим видовищем», — розповів він для MTV Movies Blog .

kursy-v-ispanii.com.es это великолепная возможность дать хорошее образование своему ребенку. Испанские университеты относятся к Европейскому союзу образования.

Рассел також «сподівається», що ветерани акторського мистецтва Роберт Де Ніро (Robert De Niro) і Джо Піски (Joe Pesci) будуть зніматися у фільмі. Але йому більше подобалося розповідати про жіночі ролях.

«У фільмі буде романтика і секс, це я гарантую», — говорить він. «В іншому випадку, мені це нецікаво.Я не знаю, чи дозволять мені зробити фільм для дорослих. Спочатку планувалося випустити кіно, яке зможуть дивитися діти від 13 і старше. Мені доведеться вписуватися в рамки, і я дуже сподіваюся, що вони підвищать кордону. З чуток, вони трохи підвищать його ».

Рассел хоче вписати в сценарій сім’ю на подобу Сопрано з почуттям справедливості і пов’язати все це з історією, розказаної Naughty Dog в серіях Uncharted.

«Ми візьмемо динамічність, яка у нас була в The Fighter, і додамо до цього сім’ю, яка цінує справедливість в світі мистецтва та антикваріату і поставимо все це з великим розмахом», — говорить він. «Якщо б ви були главою музею або головою штату, вам довелося б справлятися з ними, бо вони — погані хлопці. Вони як Сопрано, в деякому роді, але у них чудовий смак і почуття справедливості ».


Похожие публикации: