Реліз Battle: Los Angeles відбувся
Гра за мотивами фільму Battle: Los Angeles минулої п’ятниці тихо з’явилася в мережі Xbox Live Marketplace, а сьогодні видавець Konami анонсував появу транс-медіа продукту в мережі PlayStation Network на наступному тижні, повідомляє Eurogamer .

Battle: Los Angeles являє собою науково-фантастичний фільм, в якому прибульці підкорюють Землю.Фільм вийшов у прокат у Великобританії минулої п’ятниці. Battle: Los Angeles розкриває історію вторгнення прибульців в Північну Америку з Мішелем Родрагезом (Michelle Rodriguez) і Аарон Екарт (Aaron Eckhart) в головних ролях. Офіційного анонса не прозвучало, тому деталі й сюжет гри поки невідомі. Кінокартина ж з’явиться на екранах кінотеатрів 11 березня.

Вивчайте, наскільки важливо слово в нашому житті на сайті http://kenforourkids.com/. Тільки зрозумівши це можна по-справжньому захотіти вивчату мову.

Розробкою гри займалася Saber Interactive, команда творців Inversion. РС версія гри з’явиться в мережі OnLive трохи пізніше в цьому місяці.

Гравцям належить відчути себе в шкурі Капрала Лі Імлая (Lee Imlay) і стати пліч-о-пліч з іншими персонажами з однойменного фільму. Ви будете захищати Лос-Анджелес від переважаючих сил противника в стилі Call of Duty і з перспективою від першої особи.


Похожие публикации: