Crysis 2

9
Оцінка
Гейплей: 8/10
Графіка: 10/10
Звук: 9/10

дуже красива | видовищна | цікава

немає
Якщо ви любите гри, в яких можна взяти велику гармату і бігти напролом, втоптуючи в бруд ваших ворогів, то ця гра не для вас. Crysis 2 скоріше тактичний шутер з тактикою напав-відступив. Отже, давайте розберемо Crysis 2 по докладніше і почнемо з сюжету.

Сюжет

Сюжет майже всіх сучасних шутерів — це невиліковний вірус, інопланетне вторгнення і кінець світу. У Crysis 2 змішалося все і відразу. На всі великі міста землі напали Ceph (назва прибульців) і заразили людство, якимось біологічний вірусом, внаслідок якого близький апокаліпсис. Але вакцина до цього вірусу знаходиться в костюмі головного героя (який несподіваний поворот сюжету). Але про це пізніше. Ми граємо за морпеха Алкатраза, єдиного вижив після нападу інопланетного корабля на підводний човен. Ми дивом вибралися з підводного човна і нас прибило хвилями до берега. Після нас знайшов «Пророк», надів на нас костюм і наклав на себе руки. І всі його незакінчені справи перейшли на наші плечі. І ми звичайно кинулися виконувати його останню місію, бігаючи по Нью-Йорку повного прибульців, в пошуках його друга.

Графіка

Одне з головних достоїнств Crysis 2 — це графіка. На сьогоднішній день в Crysis 2 найкрасивіша і жива графіка. Перші 10 хвилин, я не грав, а милувався ефектами освітлення, детально пропрацювали об’єктами, тінями і так далі. Хлопці з Crytek добре потрудилися створюючи движок CryEngine 3, за що їм велике спасибі.

Геймплей

Головна відмінність Crysis від інших шутерів — супер костюм. За допомогою нього ви можете зливатися з навколишнім середовищем, збільшувати фізичну силу і збільшувати броню, внаслідок чого навіть прямий постріл з танка не вб’є вас, а лише трохи подряпає. Якщо правильно користуватися костюмом, можна вбити армію без шуму і пилу. І як завжди в костюмі є один недолік — «Нано-енергія», яку споживає костюм при використання його здібностей, тому найкраща тактика гри, це напав — відступив. Якщо ви будите дотримуватися цієї тактики, ви будете непереможним!


One Comment on "Crysis 2"

  1. admin 08.06.2012 в 19:30 - Reply

    Крута ігруха, з друзями по сітці рубаємо.

Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box