Inversion

8
Оцінка
Графiка: 8/10
Геймплей: 8/10
Музика: 8/10

не звичайна гра

не знайдно
У далекому 2007 році вийшла гра від російсько-американської студії Saber interactive — TimeShift. Був би це простий непримітний шутер, але в грі було можна управляти часом. Навіть більше того, вся гра була на цьому побудована. Гра не зовсім виправдала очікування, але все одно вийшла досить хорошою. І зараз студія Saber interactive випустила нову гру зав’язану тепер на гравітації. Чи вийшло у них, що ж, давайте подивимося.

Сюжет

Сюжет гри оповідає про Девіс Рассел і Лео Дельгадо, ну або Ді і Лео. Це двоє поліцейських, які по дорозі додому потрапляють в перестрілку. Незабаром з’ясовується, що це непроста перестрілка, на все місто напали дуже схожі на людей інопланетяни. Головний герой недовго думаючи, відразу біжить рятувати свою сім’ю, а його напарник Лео йде з ним, адже не може він кинути свого друга. Відбиваючись від натовпів цих істот, наші браві хлопці добираються до будинку головного героя. Діставшись до будинку ми знаходимо вмираючу дружину. Але не можна здаватися, адже треба знайти свою дочку, можливо, вона ще жива. Але тут головних героїв беруть у полон. Решта завдання гри це знайти дочку, і розібратися, як взагалі все це сталося.

Відразу скажу що сюжет не найгірша частина гри. Звичайно, він не змусить вас сидіти з відкритим ротом, але й нудьгувати не змусить. А ось мотивація, та й взагалі про що думали головні герої, здійснюючи чергову дію, не завжди зрозуміло.

Графіка

Гра працює на останній версії движка Siber3D. Це власний движок Санкт-Петербурзької компанії. Гра виглядає як гра 2008 року. Картинка не радує око, а всюдисущі невидимі стіни змушують думати, що CoD не такий вже і лінійний коридор. Так само, не дуже радує геймдізайн. Більш того, деякі локації дуже схожі на локації з Gears of War. Єдиним що радує в цьому движку — разрушаемость. Так само різні ефекти з гравітацією теж виглядають досить приємно. Але хороша разрушаемость і непогані ефекти не можуть вивести гру з зневіри відбувається на екрані.

Геймплей

Ось ми і перейшли до того, чим будемо займатися всю гру.

  • Пострелушкі

З перших хвилин гри нам твердо дають зрозуміти, стріляти в цій грі нецікаво. Забудьте про характеристики зброї. Перші дробовики і снайперські гвинтівки значно поступаються простому автомату. Хоча геймплей дуже схожий на Gears Of Wars, як і багато чого в цій грі, він не доведений до ідеалу. Частково цьому допомагає криве і незручне управління. Герой постійно до чогось прилипає, іноді просто не хоче виконувати ваші дії. Супротивники в грі досить складні, але не думайте що вони будуть проявляти чудеса інтелекту, і діяти спільно, немає вони просто дуже влучно і боляче стріляють. Але всю цю тягомотную кашу повинен урізноманітнити Гравлінк

  • Гравітація

В общем-то, на чому і зроблений був акцент гри. Перше ніж нас намагаються здивувати цей пристрій Гравлінк. Власне за допомогою нього ми можемо частково міняти гравітацію. Спочатку ми можемо тільки зменшувати гравітацію, що змушує ворогів невисоко парити в повітрі, але не думайте, що вони будуть просто парити, після декількох секунд замішання, вони візьмуть зброю і знову почнуть стріляти в вас. Так само пристрій може збільшувати гравітацію після чого вороги будуть прикуті до підлоги (хоча може і до стіни, або до стелі, але про це трохи пізніше) після чого вам залишається ефектно добити ворога. Звичайно ми можемо впливати гравітацією і на різні ключові предмети, але їх не так багато. Так само можна кидати різні предмети (починаючи простими коробками, закінчуючи машинами). Ну і випускати імпульс (аналог ближнього бою у Гравлінка), але в одиночній компанії він не сильно пригодився. Гравлінк освіжає геймплей, але ближче до кінця гри він не викликає ніяких почуттів, а геймплей ставати тільки нудніше.

  • Зони змінної гравітації

Не завжди ми будемо воювати в звичній нам обстановці. Найчастіше бойові дії будуть відбуватися на стінах хмарочосів, ну або на їх же стелях. Переміщення від одного простору в інше, походить від так званих порталах. Таких місць у грі не так вже й багато, але виглядають вони ефектно. Так само в грі є зони нульової гравітації і ці моменти, напевно, самі запам’ятовуються в грі. Коли ви в перший раз парите в зруйнованій бібліотеці де в повітрі так само парять книги, полиці, різні уламки, виглядає це все приголомшливі, та й стріляти в цих зонах теж цікаво, але розробникам вдалося і це зіпсувати, справа в тому, що під кінець гри таких зон ставати дуже багато, і вони порядком набридають.

Піф-паф

Кінчено я б міг сказати, що в цій грі просто нікудишній звук у зброї, але будемо чесні, в таких іграх рідко зустрінеш хороший звук від пострілів, це ж не мілітарі шутер. А що стосується музичного супроводження, то воно стандартно, нічого видатного, але якість звуку гарна. Ну і наша локалізація. До слова вона нормальна. Якщо ви не любитель читати субтитри, то сміливо грайте з російської локалізацією.


Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box