L.A. Noire

8
Оцінка
Гейплей: 8/10
Графіка: 9/10
Звук: 7/10

хороший сюжет | атмосфера | нестандартний геймплей

деякий одноманітність в геймплеї і недолік побічних місій | 3 диска
Багато хто не вірив в успіх цього авантюрного проекту, але Rockstar знає свою справу. Це ті хлопці, які подарували нам такі шедеври як серію GTA, Max Payne, Manhunt, Midnight Club і Red Dead Redemption. Перед нами ще одна гідна гра, не така безбашенная, як будь-яка зі списку вище. Тут все набагато тонше.

Якщо ви любите джазові мотиви 40-х (любителів Fallout це теж стосується), часи чорно-білого кіно, а тим більше якщо любите детективні історії з купою злочинів, загадок, доказів, погонь і викриттів — то це ваша гра.

«Вівсянка, сер»

Ви — чесний детектив Коeл Фелпс, ветеран війни зі срібною зіркою за відвагу, який бореться зі злочинністю в Лос Анджелесі. Але не все відразу, починати ми будемо простим копом, якому не сидиться на рівному місці.

Гра складається з безлічі епізодів, які нагадують деякий серіал або глави — кому як зручно :) Звичайно все починається з огляду місця злочину, пошуку доказів та опитування свідків. Пошук доказів зроблений досить цікавим чином: музичний супровід і вібрація контролера буде підказувати вам в якому місці шукати. Знайдені докази можна вертіти в руках, щоб знайти потрібні зачіпки. Також можна оглядати тіла жертв на місці злочину, якщо такі є. Трохи здивувало те, що детективи чіпають докази своїми руками без рукавичок або чого-небудь іншого, не залишає відбитків. Або тут навмисне спрощення в дизайні ігри, або детективи того часу не працювали з відбитками пальців, тому що не було єдиної бази.

В процесі розслідування вам іноді доведеться стежити за своїми підозрюваними як на автомобілі, так і на своїх двох, що буває навіть цікавіше. Щоб залишатися інкогніто, вам буде потрібно прикидатися читає газету, дзвонять по телефону або просто витріщатися на вітрину магазина :)) Все як у справжньому детективі :) Іноді вам доведеться вирішувати головоломки, але вони досить невигадливі.

Але найцікавіше, на мій погляд, це допит свідків і підозрюваних!

«Які ваші докази?» (С) Червона спека

Ці допити є однією з ключових фішок гри. Вам потрібно буде вирішувати чи вірити тому, що зараз сказав чоловік чи ні. Причому, якщо ви вирішили, що людина бреше, потрібно пред’явити ще й докази цього з числа тих, що були зібрані вами перед допитом! Так же дізнатися те, що людина бреше, допомагає і просте спостереження за реакцією підозрюваного на поставлене запитання: якщо він починає нервувати, то існує велика ймовірність що він щось приховує.

Не завжди виходить знайти правильну відповідь або доказ, яка виведе супостата на чисту воду. Для гри бажано знання англійської на рівні вище середнього, тому що питання бувають досить каверзні і не завжди вловиш суть розмови — доводиться перечитувати).


Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box