Prototype 2

10
Оцінка
Графiка: 10/10
локалізацiя: 10/10
Музика: 9/10

Графіка мені дуже сподобалася / локалізована відмінно

не знайдно
Вступ

Привіт, народ, з вами знову я, Okokok-man, і сьогодні я розповім вам про гру, яку дуже чекав на PC, я вважаю, що Radical Entertainment даремно розпустили через те, що гру купили і прийняли не так багато людей. Це друга частина науково-фантастичної історії під назвою Prototype 2. Знову ж, купа людей написала вже на цю гру огляди, ще коли вона вийшла на їх коробки з під сухих сніданків Nestle, та й на PC теж, але … мені абсолютно плювати.

І знову все, що написано нижче є суто індивідуальним і суб’єктивною думкою. Поїхали.

Невелике превью \ Сюжет \ Передісторія

На самому початку досі невідомий сержант армії США Джеймс Хеллер дзвонить з «гарячої точки» своїм рідним, доньці Амайя і дружині Колетт. Дружина повідомляє йому, що так званий «вірус Мерсера» знову відродився, відбулася нова сильний спалах і знову Gentek і Blackwatch підняли свої армії ботанів і солдатів. Хеллер заспокоює своїх домашніх, а по прибуттю додому він бачить, що від вірусу загинула його родина. Природно, у всьому він винить Алекса Мерсера. Ведений своєю жадобою помсти він викликається на найнебезпечніше завдання в червоній зоні. Під час операції всі солдати крім Хеллера гинуть, а він слід за Алексом. Убивши по шляху пару-трійку монстрів, він добирається до Мерсера і намагається його вбити, але Алекс інфікує його самого. Тепер він такий же як він. Головний герой втрачає свідомість.

Прокидається наш протагоніст у великій лабораторії, де над ним намагаються провести експеримент, тому що він є носієм вірусу, але не загинув. У разі провалу експерименту Хеллера повинні спалити. Але все таки йому вдається вибратися з бази і піти від військ. Тепер йому необхідно знову дістатися до Мерсера. Але ні він, ні ви поки не знаєте, чим це все обернеться.

Ігровий процес \ Геймплей

І тут у всіх відразу виникає питання: «А чого нового в цій грі? Чи це проста м’ясорубка, як перша частина? ». Ну, про все по порядку. Отже, в основі лежить все той же геймплей, ви будете стрибати і бігати по будівлям, трощити важку техніку Blackwatch. На відміну від першої частини тут немає так багато місій на час, будь то збір предметів на час або вбивство певної кількості ворогів. У цій частині це зустрічається набагато рідше, навіть я б сказав, що це замінено іншими завданнями.

У грі буде 12 терміналів BlackNet, до яких ви повинні будете отримати доступ. Зробити це можна старим добрим поглинанням солдатів і вчених. Але, якщо ви не поглинули потрібну людину по ходу гри, то вам його потрібно спочатку знайти, а от процес знаходження цілей тепер інший, він більш цікавий. Тепер на карті немає мітки із зазначенням мети, тепер ви повинні її вистежити. Це називається охота.

Суть у чому — від людини, який вам потрібен виходить якийсь сигнал, який відчуває Хеллер, залізати на будівлю вище, включаєте режим полювання, від Джеймса піде якась хвиля, як сонар, а від мети ця хвиля відіб’ється і прийде назад. Працює як ехолокація у кажанів. Таким чином ви і вистежити потрібну людину. Мені це нововведення дуже сподобалося, я прям ловив кайф від процесу.

Так, що ще нового? Зі зброї у головного протагоніста будуть кігті, руки-молоти, хлист, клинок. Новинкою будуть щупальця, дуже круте і ефективна зброя. Атакуючи ними можна не тільки заподіяти пристойний шкоди, так ще на деякий час знерухомити мета. А якщо ви затиснете кнопку атаки, то Хеллер зробить супер-удар, після якого від ворога в різні боки полетять щупальця, захоплять все, що погано лежить і зі всієї сили втягнуться назад. Такий «ефект чорної діри» что-ли.

Ще наш герой з часом придбає таку фішку, як біо-бомба. Це практично те ж, що і супер-удар щупальцями, тільки в режимі стелс (хоча і просто так теж можна). Підходьте до солдата, на якого ніхто не дивиться, тикаєте рукою, заражаєте, а він вже труситься, репетує і потім вибухає, забираючи з собою всіх, кого дістали щупальця. Для тихого винищення груп ворогів річ просто незамінна. Ще один плюс в тому, що кожна клавішу миші можна налаштувати на певну зброю, тобто правою кнопкою, наприклад, ви будете бити руками-молотами, а лівою рубати всіх клинком.

Новизна торкнулася також броні, як такої її у Хеллера немає, зате замість цього у нього є два великих і потужних щита, які захищають вас від серйозних ушкоджень і ще можуть проводити контратаки своїми шипами (якщо прокачати). Ще щити чудово відображають ворожі атаки з вогнепальної зброї, тобто якщо в вас пустили ракету і ви встигли поставити блок, то все, що летіло в вас буде повернуто відправнику. Дуже корисна штучка. А шкіру головного персонажа можна буде зробити куленепробивної (стосується тільки звичайних куль, важкі атаки ви все одно будете почувати), що дуже допомагає при великих розборках.

У грі залишилися монстри з першої частини, але тепер вони називаються по-іншому. Ворогів п’ять видів: Крикуни (мисливці з першої частини), Джаггернаут (великі вороги з важкими руками-шипами), Летцни (великі заражені птахи) а також Голіаф (найбільші і небезпечні вороги) і Гідри. Крикунами і в кінці гри Джагернаутамі можна буде управляти. Ця здатність називається «ватажок зграї».

Відеоряд \ Відосікі

Відеоряд складається з кат-сцен і безпосередньо самих відео. Хотілося б відзначити самі відео, мало того, що вони зроблені дуже якісно, ​​в них з квітів лише чорний, білий і червоний. Дуже оригінально і цікаво зробили. Створюється така якась своя атмосфера, молодці розробники.

Аудіоряд \ Звуки \ Голоси

Гра перекладена на російську повністю, локалізована відмінно. Траплялися звичайно парочку раз непереведені шматки, але на тлі всіх інших плюсів озвучення ця дрібниця швидко загубилася. З приводу звуків у грі теж все на рівні, звуки зброї розрізняються, вибухи звучать голосно і дуже смачно. Занурення в процес на всі 100%.

Графічна начинка \ Графіка

Графіка мені дуже сподобалася, хоч я грав на мінімалку, трохи Глючило місцями, але в цьому вже винен мій ноутбук. Оновлений движок Titanium мене зовсім не розчарував, навіть навпаки, порадував, все виглядає досить реалістично і природно. Єдине що може буде неприємно деяким так це сильно соковитий колір крові, а так мінусів немає.

Штучний інтелект \ Мозгова начинка

Монстри, а також так звані «розвинуті» (люди зі здібностями як у Мерсера і Хеллера) б’ються дуже чітко і коли треба поводяться обережно, блокують ваші атаки, роблять контратаки. Коротше все досить складно. Особливо в ситуації із самим Алексом, був складний бій, особливо коли він робив контратаки. Весь процес бою продуманий і прописаний дуже грамотно, перемога просто так вам не дасться. А кому воно треба, вірно?

Висновок

Взагалі я вважаю, що придумати щось розумне коли ви робите другу частину гри схожу на першу, то це завжди дуже складно. Але у творців це вийшло порядком добре. Грою я цілком задоволений, очікування вона виправдала, не дарма чекав з томлінням надії, як написав Пушкін. Жалко звичайно, що Radical Entertainment розпустили, але моя думка така: «Якщо це кінець, то це хороший кінець, а якщо ні, то сподіваюся, що далі нас не розчарують». На цьому, мабуть, все.

Спасибі, що були зі мною ці пару-трійку хвилин, сподіваюся вам сподобалося.

Додавайтеся в друзі, читайте огляди, ставте лайки, запитуйте якщо є що з приводу гри. Всім дякую, що дочитали до кінця. І пам’ятайте — грайте чесно і по-джентельменськи, адже і ви колись були нубом. З вами був я, Okokok-man, побачимося в реальною і віртуальною. Всім пока!


Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box