Ridge Racer Unbounded

7
Оцінка
Гейплей: 7/10
Графіка: 7/10
Звук: 8/10

гонка з повною свободою знищення

Світ не повністю руйнуєця
Вступ

Привіт, чуваки і чувіхи, з вами знову Okokok-man, сьогодні я вам розповім про гру Ridge Racer Unbounded. Гра видана Namco Bandai Games і розроблена Bugbear Entertainment. Трохи нагадує Blur своїми помаранчевими смугами неоновими, а в іншому є чимось своїм. Знову скажу, що все, що написано нижче є суто індивідуальним і суб’єктивною думкою. Погнали!

Невелике прищепив \ Сюжет \ Передісторія

У чому власне справа. Ви — молодий гонщик, який прибув в місто під назвою Shatter Bay і який зіткнувся з тим, що місто поділено на райони. Багатії живуть десь там, нагорі, купаються в золоті, а прості люди живуть в напівзруйнованих будинках в бруді і злиднях. Ви знайомитеся з якоюсь Карой Шинде, вона каже, що на вулицях міста править угруповання гонщиків Unbounded, до яких ви та приєднуйтеся, пробиваючись від пониззя до вершин і потім давши багатіям зрозуміти хто справжні королі Shatter Bay.

Ігровий процес \ Геймплей

Вам будуть представлені наступні змагання: Гонка Шинде, заїзд на час, знищення, гонка за панування, дрифт. В кожному режимі необхідно заробляти очки, вони дають очки досвіду, чим більше очок досвіду тим вище рівень, чим вище рівень, тим більше тачок і частин міста буде доступно.

Всі авто мають 5 шкал: швидкість, прискорення, міцність, дрифт, керованість. Всі машини неліцензовані, на знайомі назви навіть не сподівайтеся. Серед авто тут є масклкари, суперкари, джипи, пікапи. Також є звичайні машини, а також особливі, вони не сильні за своїми параметрами, мають середні показники, але відрізняються зовнішнім оздобленням від звичайних моделей. У грі дуже важливо те, як ти водиш, хоч і елемент стратегії теж є, наприклад, коли ви будете спалювати нитру — станете невразливим, зможете трощити авто суперників, руйнувати споруди і проїжджати крізь стіни, просто напросто пробиваючи їх наскрізь.

Світ не повністю руйнуємо, місця, де можна скоротити свій шлях будуть показуватися вам по ходу їзди, виділятися, але це ви побачите лише в тому випадку, коли буде повна нітратів. За змагання можна набирати більше 60 нагород за кожен заїзд, типу гонщик, рецидивіст і так далі. У грі багато машин, їх можна лише фарбувати, деякі в 4 кольори, деякі в 2, деякі взагалі не можна.

Ще дещо, прагнення до перемоги, уміння водити і хороша тачка це не все, що вам потрібно. Будете дивитися лише вперед — залишитеся без заднього бампера. Це я, звичайно, применшив. Вас просто рознесуть на друзки. Так що не забувайте поглядати в дзеркало заднього виду.

З приводу режимів гри

Тут представлені, гонка Шинде, заїзд на час, знищення, гонка за панування, дрифт. Тепер про кожен докладніше.

Гонка Шинде — звичайна гонка, тут ви не зможете скоротити собі шлях або підірвати суперника за допомогою удару переднім нітрозаряженним бампером. Якщо тільки він і так вже не був у мотлох розбитий. Так що з усіх режимів це найправильніший, тут немає ні вибухів, ні зрізів.

Заїзд на час — швидкісний спринт, буває так, що ви можете вибрати тачку, а буває, що вибирають за вас. Коротше від A до B за відведений час. Причому у цього заїзду є три види, або просто заїзд, або з гонитвою, або заїзд з такими таблетками, які морозять час на 2 секунди, даючи вам якусь фору. Зазвичай в останніх вам доведеться в основному не катати по асфальту, а літати над ним. Політ теж дає додатковий час.

Знищення — режим в якому вам необхідно знищити якомога більше суперників, якими можуть бути як звичайні суперники, так і копи. У першому випадку вам дається на вибір машини, у другому випадку це в основному буде здоровий вантажівка-далекобійник без причепа. У другому випадку нітратів поповнюється сама, треба тільки швидко їхати. Веселощі невимовне.

Гонка за панування — гонка з повною свободою знищення та свавілля. Тут і суперників можна таранити і підривати вантажівки з бензином і прориватися до перемоги крізь стіни банків, парковок і колонки з бензином. Тотальна свобода нестримного і некерованого безумства. Те, що доктор прописав.

Дрифт — режим на час. Ваша задача проста — набрати якомога більше очок за відведений час. За кожні 10 очок дріфту ви отримаєте таке потрібне і таке дороге саме в цьому режимі час.
Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box