Rift вже на полицях магазинів США
Розрахована на багато користувачів ролева гра Rift від Trion Worlds сьогодні з’явиться в США, і вже через два дні досягне Європи, в четвер. Сьогодні Rift з’явилася на полицях «роздрібних і цифрових магазинів Америки». В Австралії реліз відбудеться в середу, а останньої Rift добереться до Великобританії — в п’ятницю.

Фентазі MMO привернуло до себе багато уваги. В Rift, світ Телари перебуває під гнітом 8 первинних сил. Гравці можуть приєднатися до «техномагіческім непокірним або божественним Правоохоронцям».Геймери будуть виступати в ролі піднімається героїв, які повернулися з того світу, щоб зупинити загарбників і врятувати Телару, повідомляє VG247 .

www.sdelalsam.su из уаза

В магазинах гра з’явилася в 4 різних виданнях: Sweet. Standard Edition, Digital Collector’s Edition, і Retail Collector’s Edition. У ММО буде платна підписка, яка обійдеться гравцям в $ 15. Також Trion Worlds пропонує урізану версію передплати або підписатися відразу на кілька місяців зі знижкою.

 

Гравець повинен пройти сотні квестів, вбити тисячі монстрів і ліквідувати безліч тріщин, якщо бажає отримати максимальний рівень — 50-й. Спосіб підвищення рівня може відрізнятися, від убивства монстрів до закриття великих тріщин.

Rift пропонує стандартні принципи MMORPG. Гравці створюють персонажа з нуля і вступають їм у гру; для здібностей діють гарячі кнопки. Гра містить багато різних класів, відомих як «душі». Класова система Rift, однак, відмінна від такої з якої-небудь масової рольової гри


Похожие публикации: