Rockstar представила нового персонажа на скріншотах до LA Noire
І знову Rockstar опублікувала нові скріншоти LA Noire. На цей раз н а зображеннях у відповідному розділі з грою представлена ??хтось Кенді Едвардс (Candy Edwards), «подруга» боксера, якому є що приховувати.

Едвардс не говорить всієї правди про її стосунки з зниклим боксером, а також про те, що сталося між нею і менеджерами боксерської команди, або чому вона намагалася якомога далі триматися від розслідування.

Поиграть в www.all-gamenews.ru в режиме онлайн, вы всегда можете all-gamenews.ru

Воістину справжній детектив у стилі Голлівуду, але Rockstar не поспішає знімати фільми за мотивами своїх бестселерів.

Со-засновник Rockstar Ден Хаусер (Dan Houser) розповідає в інтерв’ю Hollywood Reporter: «Всі фільми, зняті по іграх — жахливі, в той час, як багато ігор, розроблені за фільмами — огидні. Якщо ви вважаєте, що ваша інтелектуальна власність універсальна і може добре проявити себе в іншій сфері, і не хочете використовувати її для легкої наживи, це коштує багато чого ».

«Якби ми намагалися створити фільм, ми б хотіли зробити його самі», — говорить Хаусер. «Або, принаймні, співпрацювати з кращими талантами. Тому навіть якщо б фільм не вийшов, щоб ми могли звинувачувати тільки самих себе ».

LA Noire з’явиться на PlayStation 3 і Xbox 360 в середині травня.


Похожие публикации: