Роман з мотивів StarCraft з’явиться у продажу 12 квітня
Поки по відео ігор знімають фільми, за мотивами епічної стратегії всіх часів, StarCraft, пишеться роман під назвою Devil’s Due, який з’явиться 12 квітня.

Хотите создать сайт? тогда оздание сайтов на Битриксе http://europahouse.uz/ тогда http://europahouse.uz/ именно для Вас

BigDownload повідомляє, що в книзі буде розказана невідома історія Джима Райнора і Тічус Файндлі, улюблена тема для романів за мотивами StarCraft, яка до цього розкривалася у виданні Heaven’s Devils.

Останній роман вже можна попередньо замовити на Amazon.

Devil’s Due стане щонайменше 10 романом у друкованій франшизі романів, написаних різними авторами.

Автор Крісті Голден до цього випустив трилогію підлогу назвою The Dark Templar Saga, де археолог Джейк Ремсі проводив свої дослідження за часів оригінального StarCraft і доповнення Brood Wars.

Поки письменники з головою занурилися у світ космічних воєн з Зергамі, Blizzard викручується, щоб зробити з StarCraft видовищний кіберспорт. Дизайнер Blizzard Дастін Браудер (Dustin Browder) сказав, що кінцева форма StarCraft II була дуже обмежена необхідністю створення дружньої для кіберспорту дисципліни, але це «коштувало того».

Під час презентації на GDC, Браудер запитав риторично: «Чи варто було ламати собі голову, щоб створити гру дружньої для глядачів?» І сам відповів на це питання: «Звичайно ж коштувало».


Похожие публикации: