Романи в Dragon Age II продовжують викликати суспільний резонанс
Письменник BioWare Девід Гаідер (David Gaider) став на захист системи романтичних відносин у рольовій фентезі грі Dragon Age II після того, як гравці звинуватили розробників у зневазі до «нормальної чоловічої категорії геймерів».

«У Dragon Age 2, мені здається, що більшість компаньйонів були створені, щоб залучити меншини, Андер і Фенріс для геїв та Авеліно для жінок, яким не вистачає сильних жіночих персонажів в іграх.Що стосується нормальної чоловічої категорії геймерів, вони на другому плані », — пише Bastal на форумі BioWare.

«Стає якось не по собі, коли ваші компаньйони пристають до вас. Той факт, що в грі немає опції «відключити гомосексуальність», яку можна було запросто інтегрувати в гру, тільки доводить мою точку зору ».

У відповідь на це повідомлення Гаідер встав на захист романів в Dragon Age II і продовжує наполягати, що персонажі розроблялися для всіх категорій гравців.

«Романи в грі не для« нормальних чоловіків-геймерів », — говорить він. «Вони для всіх. Є багато фанатів серії, які не є ні нормальними, ні чоловіками і вони заслуговують не менше уваги ».

Він продовжив: «Правда полягає в тому, що створювати романи для двох статей коштує менше, ніж створювати повністю нову історію. Хіба нормальних чоловіків обділили романами? Нітрохи. У грі є романи доступні для них, як і для всіх інших. Не всі нормальні чоловіки вимагають, щоб їх контент був ексклюзивним ».  

У Dragon Age II і жіночі і чоловічі персонажі можуть вступати в стосунки з ігровими персонажами незалежно від їх статі.


Похожие публикации: