Російські шашки
Коли береш до рук шматок пластиліну, ти здатний уявити, що з нього можна зробити? — Якщо здатний, то твоя уява працює. Воно включається або з народження або трохи пізніше. Один з ефективних способів задіяти його у дитини — навчити грати в шашки.

Це здається так просто: візьми пластилін, уяви що з нього будеш робити і починай м’яти і ліпити. Однак є люди, для яких це не так просто, тому що вони не можуть мислити образно і уявляти. У деяких ця здатність включена з народження або підключається сама, іншим її треба активізувати. Тому дітям, у яких ця здатність відсутня, необхідно її своєчасно підключити. Це, зрозуміло, можна зробити різними шляхами, але один з найбільш природних і простих — освоїти і регулярно грати в російські шашки.

Чому саме в російські шашки?

Що не грають у шашки зазвичай не знають, що шашки бувають різних видів. Найбільш поширені та відомі — це російські шашки на 64-клітинній дошці. Наступний щабель — міжнародні (або стокліткові) шашки. З російських шашок починати легше. Через пару років занять, коли планку треба підняти вище, можна перейти на міжнародні шашки або шахи. Бажаємо успіху у розвитку ваших дітей.

Як освоїти шашки?

www.shashkivsem.ru треба навчати дітей, коли вони досягли 7-8 річного віку. Щоб був ефект, треба тренуватися хоча б два рази на тиждень і намагатися кожен місяць брати участь у змаганнях. Роки через три можна націлитися на нові висоти і приступити до вивчення міжнародних шашок або шахів.


Похожие публикации: