Розкрито нові деталі SSX: Deadly Descents

Розкрито нові деталі SSX: Deadly Descents

Останнє творіння EA Sports – симулятор сноубордингу SSX: Deadly Decent отримав нову назву – SSX.

Game Informer представив декілька концептів, де наочно показано, через які перешкоди геймерам доведеться виконувати акробатичні трюки на своєму сноуборді . Огинати дерева і перелітати через каньйони або навіть кататися по Великій Китайській Стіні – все це буде в SSX. І здається, можна не переживати про те, що гра буде дуже хардкорних.

Каждый из нас мечтает знать как стать богаче. И весь секрет раскрыт на сайте moneycoach.ru

Креативний директор Тодд Бетті (Todd Batty) сказав, що в першому трейлері до SSX представлений тільки один з трьох типів геймплея.

«Ми взяли за основу слоган« виживай, ганяй, виконуй трюки ». І на основі цього слогану створили три головних типи геймплея. Одним з них буде Deadly Descent, який власне є режимом на виживання.Це нове доповнення до франшизі », – говорить Бетті.

«Ми хотіли переконатися, що у нас вийти зв’язати всі кращі елементи аркадного геймплея в цих трьох режимах. Ми вирішили представити один з них – Deadly Descent в трейлері, але класичний стиль SSX нікуди не дінеться ».

Бетті також сказав, що треки в SSX залишаться аркадними, з багатим вибором можливий і націленими на «кількість контенту, як в мега-хітах зразок Red Dead Redemption і Grand Theft Auto».

«Уявіть, що якби у когось був мільярд доларів, щоб створити гігантський трек в стилі SSX, який починається на верхівці найвищої гори в світі. Саме цим ми і займаємося, але ми робимо треку у всіх куточках світу », – говорить він.

Система трюків в грі буде кардинально переглянута, вона буде спиратися на анімаційний движок з Fight Night, щоб привнести в гру нескінченну кількість трюків від топових аніматорів, які додадуть грі потрібну атмосферу.

Бетті не став підтверджувати, чи з’являться в грі крилаті костюми, але сказав, що гравці дійсно зможуть купувати екіпіровку та інструменти, а також більш банальні апгрейди, як більш швидкі сноуборди.

Креативний директор підтвердив, що деякі улюблені всіма персонажі повернуться в гру разом з новими персонажами, кожен з яких буде володіти своєю індивідуальністю і унікальним початковим екіпіровкою і здібностями.

І все це буде пов’язано одним сюжетом – підкорити вершину рангу топових сноубордистів з клубу Nine Deadly Descents.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box