Розкрито сюжет Fight Night Champion
Fight Night Champion — це не просто мордобій на рингу з багатомільйонною публікою, дивлячись на бій.Сиквел симулятора боксу від ЕА отримає повноцінну сюжетну лінію, яку сьогодні представили розробники.

В історію будуть замішані сімейні драми, чвари між братами і успадкована сила і швидкість батька. Не обійдеться тут і без грошових авантюр і присутності леді, які під стать боксерам битимуться на рингу.

Заявлено, що гра радикально змінить обстановку в порівнянні з попередніми серіями, з більш мужньої і темної анімацією, а також ушкодженнями, які «відображають реальність жорстоких боксерських поєдинків». Одиночний режим претендує на відтворення драматичності і емоційних аспектів спорту.

ЕА обіцяє представити вишукану фізичну систему анімації і нову схему управління ударами «Full Spectrum Punch Control». У сіквелі налічується 54 боксера, відомих по всьому світу.

Fight Night Champion з’явиться на PlayStation 3 і Xbox 360 в майбутньому році. Серед найяскравіших особливостей гри варто Чемпіонський режим, в якому гравці зможуть пожити життям Андре Бішопа (Andre Bishop), бійця, що воював за звання кращого в світі боксера.


Похожие публикации: