Розробники Beyond: Дві душі розповіли про взаємини головних героїв гри

Розробники Beyond: Дві душі розповіли про взаємини головних героїв гри

Новий амбітний проект Sony, Beyond: Дві душі , готується стати емоційної інтерактивної драмою з метою поставити гравців перед питанням життя і смерті. Щоб домогтися необхідної атмосфери в грі, розробники уважно слухають креативного директора гри, Девіда Кейджа (David Cage). На думку Кейджа, подібні інтерактивні відео ігри з глибоким сюжетом — «саме те, чого дуже не вистачає ігрової індустрії».

Лучший www.bytrik.ru на сайте bytrik.ru

У період: Дві душі історія буде розгортатися навколо відносин Джоді і духу Ейден, які стали найбільш серйозним завданням для творців гри. Розробники вирішили не заважати геймерам самостійно здогадатися, що з себе представляє Ейден, і як вони ладять з Джоді.

«Він як дика тварина, від якого ніколи не знаєш що очікувати. Він не розуміє правил світу. Він не знає, що таке моральні норми. Тому він дуже прив’язаний до Джоді і хоче залишити її собі, не дивлячись на те, чого хоче вона », — говорить він.

«Залежно від того, що відбувається з нею, Джоді іноді буде відчувати, що Ейден їй дуже близький, тому що він завжди знаходиться поряд з нею. Але в той же час, він — єдиний, хто заважає їй нормально жити ».

Кейдж написав весь сценарій до гри самостійно, що зайняло у нього близько року. Як і в інших оповідних іграх, сценарій — основа гри, а значить Кейджа можна по праву вважати безперечним лідером проекту.

«У кіно ви просто пасивно стежте за історією, яку вам розповідають», — продовжує він. «Але в іграх люди можуть бути головними героями, можуть влізти в його шкуру і приймати рішення за нього. 15 років тому я бачив, що це стало дивним інструментів, який дозволяє розповідати історії так, як ніщо інше ».

«Тому я працював саме в цьому напрямку 15 років, і я думав, що вся індустрія піде по тому ж шляху незабаром. Але, як виявилося, індустрія сконцентрувалася на шутерах, на насильстві та фізичних взаємодіях, а не на те, на що я сподівався ».

Інтерактивна драма Кейджа все ще залишається грою. Як зізнався голова проекту, найскладнішим для нього було зробити так, щоб люди забули про це.

«Перше — потрібно забути про те, що ви сидите перед телевізором з контролером в руках. Друге — забути і про це. Якщо це так, значить у нас вийшло створити такий геймплей, який ми хотіли », — продовжує Кейдж. «Вам просто потрібно забути де ви знаходитесь, що це програма, що рухає пікселі на екрані, потрібно побачити персонажів і ситуації на цьому екрані. Це — найскладніше ».

За: Дві душі готується до виходу ексклюзивно на PlayStation 3 в наступному році .

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box