Розробники Dragon Age II просять геймерів не боятися рольових ігор
Геймерам не варто боятися жанру рольових ігор, як кажуть розробники Dragon Age II з BioWare. Вони можуть і не знати, що у них є всі необхідні навички, щоб почати і успішно пройти гру в своє задоволення.

Обговорюючи питання про те, як готується сиквелу завоювати аудиторію, провідний дизайнер Майк Лейдло (Mike Laidlaw) розповів Gamasutra : «Як мені здається, є більше людей, здатних грати в РПГ, ніж ми думаємо».

mus4you.ru

Він продовжив пояснювати, що більшість геймерів, повинні розуміти базові принципи рольових ігор.

«Це, наприклад, користувачі таких ігор, як FarmVille. Це користувачі, які настрілялася в шутери, на зразок Medal of Honor. Вони отримують досвід, а потім, як результат, вибирають нагороду. Це і є механіка РПГ. Це ті, хто грав в Grand Theft Auto: San Andreas і пройшли достатньо далеко, отримали досить Баффі. Вони отримали новий рівень », — додає він.« Рольові ігри повинні пробувати впроваджувати механіку, яку гравці полюбили в інших жанрах ».

Лейдло пообіцяв, що навіть якщо BioWare призведе новачків в Dragon Age 2, гра не буде занадто складною для них. «Ми приймали рішення, які дозволили зробити гру більш доброзичливою. Саме доброзичливою користувачеві, ніж «простий», — пояснює він.

Dragon Age II вийде на PC, PlayStation 3 і Xbox 360 11 березня.


Похожие публикации: