Розробники гри Skyrim розповіли про розміри доповнення Dawnguard
Підготовлюване додаток до The Elder Scrolls 5: Skyrim буде досить великий. Доповнення Dawnguard буде більше, ніж доповнення до Fallout 3, але менше, ніж додатки для Oblivion.

«Проходження займе 10 — 20 годин», — каже головний художник Skyrim, Метт Карофано (Matt Carofano). «Він такий же великий, як сюжетна лінія фракцій».

Стиль и шарм в новой коллекции весна-лето в интернет www.fashion-boutique.com.uawww.fashion-boutique.com.ua. Скидки 30% на одежду мировых брендов. Регистрируйся сейчас, подарок 50грн!

В апдейте центральною ланкою стануть вампіри, для яких розробники підготували дві сюжетні лінії. Одна з них буде розповідати історію безпосередньо про життя вампірів і їх цілей в ігровому світі. Друга — про мисливців на вампірів, організації під назвою Dawnguard. Після проходження однієї з ліній, гравці зможуть пройти другу.

«Dawnguard буде набагато більше, ніж будь-яке доповнення до Fallout», — зазначив Карофано. «Ми хотіли зробити щось більше. Воно не таке велике, як доповнення для Oblivions — Shivering Isles, але там все одно буде багато контенту ».
                            
Dawnguard запланували випустити на світ 26 червня. За традицією, апдейт спочатку випустять на Xbox 360 і через місяць на РС і PlayStation 3.


Похожие публикации: