Розробники Hitman: Absolution розповіли, чому їм треба було стільки часу для створення нової гри
Крістіан Елвдердам (Christian Elverdam), геймплей директор Hitman: Absolution, пояснив чому команді розробників треба було так багато часу, щоб створити чергову серію Hitman.

За його словами, головною причиною стало бажання впровадити нову технологію і довгі обговорення штучного інтелекту для гри.

«Ми створювали абсолютно нову технологію», — говорить він. «Ми назвали її движком Glacier 2. Все довелося робити з нуля, тому нам підвернувся шанс подивитися на минулі серії Hitman і оцінити важливі елементи гри і як можна їх поліпшити ».

«Створити цю технологію було просто необхідно», — продовжує він. «Якщо ви бачили презентацію на Е3, штучний інтелект тепер набагато більш розвинений, ніж коли-небудь. У поведінці ИИ стало набагато більше нюансів. До прикладу, в демо версії була представлена ​​квартира хіпі. Агент 47 був переодягнений в офіцера поліції, тому хіпі, яких мало турбували поліцейські не надали значення тому, що відбувається. Маскування агента була не дуже-то ефективною ».

«Якби Хітмен прийшов у своєму теперішньому вигляді, хіпі прийняли б його за свого. З іншого боку, навіть в образі поліцейського, необов’язково, що хіпі дістали б свої гармати і негайно пристрелили головного героя ».

«Також, якщо ви вб’єте поліцейських, все може обернутися прямим зіткненням. Вони можуть викликати підкріплення і вам доведеться вступити в пряме протистояння. Саме цього ми і добивалися в грі. Ми хотіли вийти з чорно-білого поведінки ШІ і додати більше сірих тонів ».

Hitman: Absolution готується до виходу на PC, PS3 і Xbox 360 в 2012.


Похожие публикации: