Розробники не планують випускати нову серію Halo
343 industries засмучує фанатів — у розробників більше немає планів на видання серій Halo.

Обговорюючи майбутнє франшизи з Official Xbox Magazine , директор розвитку франшизи Френк О’Коннор (Frank O’Connor) пояснив, що у 343 більше немає планів на видання інших ігор після доповнення Halo 3: ODST.

bgtu-ief.com

«Я можу сказати, що ми не працюємо над іншими іграми франшизи на поточний момент», — пояснює він. «В майбутньому ми обов’язково випустимо нову гру з всесвіту Halo, але поки ми не можемо нічого анонсувати».

Як би там не було, O’Коннор дав кілька покажчиків, які можна розцінити, як анонс нової гри з серії через кілька років. «Мені здається, ми отримаємо дуже багато питань від фанатів серії, і ми безумовно будемо відповідати на все», — пообіцяв він. «Але нам було б ліньки вигадувати відповіді, якби нас не засипали відповідями про всесвіт, її таємниці, загадки. Мені здається розвивати всесвіт до таких масштабів, при цьому приділяючи величезну увагу персонажам, написання нових історій — двигун для 343 Industries і мешканців всесвіту Halo ».

Він додав, що незважаючи на відсутність на даний момент планів на реліз нової серії Halo, в цьому році франшизі виповниться 10 років, що має порадувати фанатів.

«У 2011 ми будемо святкувати десятиліття Halo, і ми постараємося порадувати фанатів чимось особливим і надати ігровому спільноті новий контент».


Похожие публикации: