Розробники Need for Speed: Most Wanted 2 поділилися новою інформацією про гру
Criterion Games поділилася новою інформацією про продовження серії Need for Speed. Розробники вирішили створити гру з упором на багатокористувацьку компоненту.

За словами головного дизайнера проекту, Метта Фолля (Matt Follet), в Need for Speed: Most Wanted не буде чіткої сюжетної лінії, як це було, наприклад в NFS: The Run. Розробники вирішили дозволити геймерам створити власну історію битв один з одним.

Як би там не було, в грі все ж буде одиночна гра, де гравцям запропонують стати самим розшукуваним гонщиком і першим в списку найбільш шанованих рейсеров.

Criterion удосконалила систему AutoLog, який тепер буде відслідковувати кожну дію гравців, щоб дозволити змагатися з друзями в якомога більшій кількості «дисциплін». Гравці зможуть не тільки змагатися за першість на якихось окремих трасах, але будуть також отримувати очки за відхід від переслідування поліцейських і отримувати додаткові очки за різні випробування у відкритому ігровому Світ.

Що стосується лінійки машин, в Most Wanted розробники вирішили представити не тільки спортивні і супер-заряджені авто, а й автомобілі, які запросто можна зустріти у повсякденному житті на вулицях міста.

Need for Speed: Most Wanted з’явиться на Xbox 360, PlayStation 3 і РС 30 жовтня.


Похожие публикации: