Розробники серйозно спантеличені штрафами за смерть в Star Wars: The Old Republic
Деміон Шуберт (Damion Schubert), провідний дизайнер битв в Star Wars: The Old Republic, відвідавігрові форуми , щоб обговорити, як смерть впливатиме на геймплей а MMO.

mifologiya.com

Смерть в будь-якій грі неминуча, але як складно або легко персонажі гравців повинні вмирати? BioWare не зацікавлена ??в створенні занадто складного чи легкого геймплея.

«Неправильна калібрування штрафів за смерть персонажа може в лічений момент поламати всю гру», — говорить Шуберт. «Ми не хочемо, щоб люди ігнорували ціну смерті, але в той же час, ми також не хочемо, щоб гравці втрачали свої можливості. Ми хочемо, щоб вони оцінювали і приймали ризики.Ми хоти, щоб вони шукали нові стратегії і екзотичні білди. Ми хочемо посіяти питання, чи зможуть вони подолати боса в поодинці.

Занадто жорстокі штрафи за смерть персонажа приведуть до того, що гравці перестануть нападати на монстрів вищого чи рівного рівня їх персонажу. Вони будуть полювати тільки за монстрами нижчого рівня, навіть якщо нагороди з них будуть менш цінними «.

Шуберт сказав, що розробники хочуть, щоб гравці насолоджувалися геймплеєм, групувалися, виконували квести з ентузіазмом, шукали нові білди, експериментували і досліджували ігровий світ, не боячись бути з’їденими.

«Ми хочемо зробити для них по-справжньому складні завдання, щоб гравці постійно шукали ризиковані виклики», — додає він. «Ми хочемо зробити для них справжні битви на смерть. Ми хочемо зробити складні битви, в яких, можливо, доведеться взяти участь кілька разів, щоб перемогти. Ми також хочемо зробити гру цікавою і для груп гравців, мотивувати їх організовуватися, винаходити тактики, грати злагоджено і відточувати виконання кожного руху ».


Похожие публикации: