Розробники The Secret World пояснили, чому відмовилися від безкоштовної моделі гри
Креативний директор The Secret World , Рагнар Торнкуіст (Ragnar Tornquist) пояснив, чому нову ММО вирішили заснувати на моделі підписок. Це рішення стало ключовим при розробці гри.

Opel Record Copelc.ru топлива

«Звичайно, після того, як ми випустили The Age of Conan на безкоштовній моделі, це нас багато чому навчило. Через п’ять років, через десять років, чи з’явиться Secret World на безкоштовній моделі? Я впевнений, що з’явиться », — говорить Торнкуіст.

«Але це великий відрізок часу. На даний момент ми вирішили дотримуватися поточної бізнес моделі.І поки користувачі будуть готові платити нам за додатковий контент, ми будемо дотримуватися цієї моделі ».

В минулому році Funcom випустила Age of Conan з безкоштовною моделлю гри, що дозволило в сотні разів збільшити кількість активних гравців. Як би там не було, за словами Торнкуіста за останній час жодна ММО з вищою рейтингом якості не вийшла на безкоштовній моделі. Креативний директор зазначив, що модель підписок дозволяє тримати великий штат співробітників, які можуть довго створювати новий контент після запуску.

«Я не можу сказати, чи буде ця модель через п’ять років», — зізнався він. «Але для нас було б неправильно випускати гру на безкоштовній моделі, тому що нам довелося б шукати інші способи підтримки ігри новим контентом. Може бути це були б платні DLC або продажу ігрових предметів, я не знаю. У будь-якому випадку, людям довелося б платити більше, щоб ми могли наповнювати гру контентом. Мені здається, принаймні для традиційних гравців MMO, платні передплати — це те, що вони розуміють ».

The Secret World відчинила свої двері перед геймерам 3 липня.


Похожие публикации: