Розробники відповіли на питання чому в Bulletstorm немає мультиплеера
Розробники Bulletstorm представили геймерам тільки одиночний режим в кампанії, тому що кооперативний режим поламав весь геймплей. Це офіційне пояснення від директора дизайну з Epic Games, Кліффа Блежінскі (Cliff Bleszinski), які допомагав рекламувати шутер від People Can Fly.

«Спочатку у грі був кооперативний режим і він працював. Але незабаром ми зрозуміли, що гра перетворилася з шутера-пазла в лижний симулятор, де люди змагаються, щоб подивитися наскільки швидко вони дістануться до вершини », — розповів він The Daily Telegraph .

«Геймплей просто зламався, і ми потрапили в ситуацію, де люди мчать через рівні, ігноруючи свої можливості і не намагаються набрати якомога більше скіллшотов. Тому ми вирішили переключитися на одиночну кампанію, що дало нам можливість управляти поведінкою одного гравця, як гігантським роботом-динозавром, який не турбується про інше гравця ».

Хоча кампанія Bulletstorm пропонується тільки в одиночному режимі, гра підтримує кооперативні режими і мултіплеер. Режим Anarchy, наприклад, є кооперативний командний режим для максимум чотирьох гравців. Гравці зустрічають безперервні хвилі ворогів, які з часом стають все сильнішими.

Але в мультіплеере Bulletstorm немає класичного десматч. Чому?

«Ми озброїли гравця базікання та гарматами до такої міри, що якщо б ми зробили мультиплеер, це був би самий неприємний досвід з усіх», — пояснює Блежінскі. «Я вірю, що ця проблема вирішувана. Але від нас буде потрібно перебудувати ігровий процес з нуля, і гра може стати всім, чим завгодно, але тільки не Bulletstorm ».

«Наприклад флейл ган, який може розривати ворогів протягом шести секунд — це ціла вічність для онлайн FPS. Гравці в Gears of War, скаженіли через затримку в півсекунди після вибуху — вони хотіли продовжувати рухатися. Якщо б ми зробили мультиплеер, гра б перетворилася на Дикий Захід на платформах Xbox Live і PSN, де кожен ваш новий друг обов’язково образив би вас якимось чином. Я фанат кооперативного режиму. Мені подобається сама ідея того, що друзі можуть зібратися разом, відкрити пива і відмінно провести час, борючись проти ботів ».


Похожие публикации: