РС версія Assassin’s Creed: Brotherhood з’явиться 22 березня

РС версія Assassin’s Creed: Brotherhood з’явиться 22 березня

Assassin’s Creed Brotherhood нарешті отримав дату релізу PC. Ubisoft опублікувала прес-реліз, де уточнила дату виходу гри для США. Електронна версія Assassin’s Creed Brotherhood вийде 22 березня, раніше реліз був призначений на 17 березня, повідомляє Shacknews .

Стандартний реліз гри буде включати в себе безкоштовні оновлення для мультиплеера, які вийшли раніше для консольних версій, і останнє анонсоване оновлення Da Vinci Disappearance.

Заявлено, що доповнення вийде на консолях на початку березня. Апдейт буде включати в себе новий контент для одиночного і розрахованого на багато режиму.

«Після падіння Боржом в Римі, Леонардо Да Вінчі викрадають Герметіцісти, підземний культ, відданий трансформації людства. Еціо відправиться на пошуки вкрадених картин, щоб знайти Лео до того, як стане занадто пізно, відкриваючи нові локації і нові можливості геймплея по дорозі », — йдеться в офіційному оголошенні.

Мультіплеер поповниться новою картою, чотирма новими персонажами і двома новими ігровими режимами. Карту Альамбра описали як «пишні ландшафти Альбайсін Гранада в Іспанії». На новій локації будуть представлені багаторівневі відкриті і закриті місця, «відмінно підходять як укриття для хижаків в щільному натовпі для полювання на нічого не підозрює жертву».

Чотири нові персонажі представляють Дама Росса, Лицар, Маркіз і Парія.

Гра буде доступна як в роздріб, так і в цифрових магазинах. Спеціальне видання під назвою The Digital Deluxe, все ж таки залишиться цифровим, але надасть два додаткових персонажа для мультиплеера, дві картки для синглплеер, один бонусний скін, а також «додатковий мультимедіа контент».

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box