Сервера Stargate Resistance закриють 15 січня
Сервера для багато режиму в Stargate Resistance будуть закриті 15 січня. Таке повідомлення було опубліковане на офіційному сайті гри .

Більш того, в повідомленні було зазначено, що гра також вилучається з продажу, тому ті, хто встиг купити Stargate до 16 листопада — щасливчики.

Раніше, в цьому місяці, було оголошено, що Cheyenne Mountain Entertainment отримала назад права на гру від Dark Orbit Games, яка хотіла продовжувати роботу над грою після банкрутства і фінансових проблем Cheyenne в цьому році.

Битва була виграна в суді, але в мережі вона як і раніше продовжується і в світлі останніх подій може статися так, що Cheyenne втратить ліцензію на франшизу Stargate. Це також означає, що багато користувачів онлайн гра Stargate Worlds може піти по стопах Stargate Resistance і більше ніколи не побачити сонячного світла.

«16 листопада 2010 року, термін ліцензійної угоди між Cheyenne Mountain Entertainment, Inc. і MGM Interactive, Inc. закінчився. В результаті, Cheyenne більше не може поширювати Stargate Resistance. Як би там не було, в кращих інтересах наших клієнтів, ми протягом 60 днів (до 15 січня 2011) забезпечимо підтримку геймплея в мережі клієнтам, придбала Stargate Resistance до 16 листопада 2011 року », — йдеться в офіційному повідомленні.


Похожие публикации: