Shegg з Cypress Hill подає в суд на Rockstar за використання його іміджу

Shegg з Cypress Hill подає в суд на Rockstar за використання його іміджу

Колишній учасник хіп-хоп групи Cypress Hill хоче кругленьку суму в $ 250 000 000 як відшкодування збитку, нанесеного компанією Rockstar і материнською компанією Take-Two Interactive за незаконне використання його іміджу в Grand Theft Auto: San Andreas без дозволу артиста.

Як повідомляє IGN , Майкл «Shagg» Вашингтон (Michael Washington) заявляє, що Rockstar змоделювала Карла «CJ» Джонсона на основі іміджу артиста після того, як розробники зустрілися з ним, щоб обговорити деталі життя на вулиці.

«Позивач, що пройшов через безліч труднощів в юнацтві, відповів на їхні запитання, пов’язані з деталями його життя», — зачитує позов суд Лос Анджелеса. «Позивач розповів їм в деталях про своє життя на вулиці, включаючи ситуації, коли тінейджери з його банди їздили по окрузі не велосипедах.Після опитування тривалістю в 2:00, який включав в себе різні теми про бандах і вуличного життя, зустріч закінчилася і позивачу дозволили йти ».

Shagg заявив, що розробники з Rockstar пообіцяли оповістити його, у разі якщо вони будуть використовувати почуте в GTA. Але від компанії не було ні слуху ні духу. Реліз GTA: San Andreas відбувся в 2004 році. Тепер через 6 років, Shagg подає на компанію до суду. Мабуть, він дізнався про CJ і San Andreas тільки після того, як його племінник розповів про персонажа GTA у липні цього року.

«Позивач ніколи не бачив гру. Він не купує і не грає у відео ігри, але здається, що його дійсно включили в GTA », — продовжується позов. «Потім він згадав про зустріч з компанією десь в 2003 році і його осінило, що його імідж могли вкрасти і реалізувати в грі. Після дослідження зображень CJ і порівняння з фотографіями позивача того року, а також іншими доказами, стало очевидно, що Rockstar вкрала його імідж і не платила йому ».

Тепер Shagg хоче $ 250 мільйонів, або 25% від загальної суми доходу гри за шахрайство і порушення авторських прав.

«Важко повірити, що творці ігор, які дозволяють вам стріляти в копів, знімати повій і збивати пішоходів, змогли б насправді обдурити когось на гроші, але здається, що вони змогли», — каже адвокат артиста Джефф Гротке (Jeff Grotke) .

Take-Two збирається оскаржувати справу.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box