Сиквел Shadow Complex — питання часу
Після релізу в мережі Xbox Live Arcade в 2009 році, Shadow Complex отримав більше, ніж позитивні відгуки критиків. Сайд-скроллер шутер від голови розваг зібрав 200 000 продажів в онлайн сервісі Microsoft для Xbox 360 через тиждень після релізу.

Після такого успіху сумніватися в розробці сіквела не доводилося. Як би там не було, спеціально для скептиків і фанатів, Дональд Мустард (Donald гірчиці), креативний директор Голова дав зачіпку. В інтерв’ю з Eurogamer , Мустард сказав, що поява сиквела Shadow Complex — лише питання часу.

«Я б сказав так», — почав Мустард. «Продовження Shadow Complex — не питання якщо, а питання коли. Shadow Complex — це наше дитя і ми дуже любимо його ».

«Shadow Complex — розширення нашої імперії інтелектуальної власності, і природно, ми завжди шукаємо способи розширити цю всесвіт, також як і інші ігрові світи». Звичайно, Мустард міг тільки припускати, як воно все вийде, і офіційних анонсів поки не було.

Shadow Complex — гра, розроблена компанією Голова Entertainment. Гру часто описують як двомірний сайд-скроллер з тривимірною графікою, схожий з серіями Metroid і Castlevania, з деякими елементами, запозиченими з Contra. Важлива відмінність — те, що гравець може стріляти по ворогам і об’єктів не тільки в площині, а й по задньому і передньому планам. Гравець управляє Джейсоном Флемінгом (Джейсон Флемінг). Джо прогулювався зі своєю подругою Клер (Claire), коли її захопила добре організована воєнізоване угрупування. Джейсон, володіючи тільки ліхтарем, має встановити місцезнаходження зброї і технологій загарбників, щоб врятувати Клер.


Похожие публикации: