Sony оголосила про вихід доповнення до The Fight: Lights Out
Компанія Sony повідомила про вихід доповнення до файтинг для Move контролера, The Fight: Lights Out.За повідомленнями розробників доповнення принесе в гру виправлення багів і деякі нововведення.

Автономные системы отопления и водоснабжения дома, дачи, коттеджа www.teplokompleks.ru, доставка, монтаж, качество, гарантия, дешево, скидкии.

За повідомленнями на блозі PlayStation патч, який вже доступний для скачування, «виправляє деякі невеликі недоробки, про які повідомляли гравці і додасть можливість зробити свого персонажа прозорим, щоб отримати кращий огляд і краще бачити свого опонента».

Апдейт також готує грунт для доповнення «Duke» в наступному місяці.

«З виходом доповнення Duke, ви зможете грати за всіх босів, включаючи самого головного, Duke, як в режимі онлайн, так і в мультіплеере», — як повідомляється в блозі.

Але й це ще не все. Член команди розробників розповів, що компанія працює над ще одним доповненням: «Ми збираємося випустити ще один патч в Січні, оскільки в новому році ми плануємо видати ще одне доповнення. Я не можу зараз розкривати деталі, але що я можу сказати — патч постарається витягнути з вас трохи більше коштів, які ви витратите на свята ».


Похожие публикации: