Стала відома дата релізу Test Drive Unlimited 2
Після виходу повідомлення про затримку видання до 2011 року, Test Drive Unlimited 2 отримала нову дату релізу.

Atari і Eden Games заявили сьогодні, що гоночний симулятор буде виданий в лютому. Спочатку гру планувалося випустити у вересні, але за місяць до запланованої дати, реліз був перенесений.

Сиквел до гоночному симулятору 2006 року змінила місце дії на пейзажі іспанського острова Ібіца, і буде підтримувати зміну циклів дня і ночі, зміна погодних умов та інші графічні ефекти. Є в грі також функція онлайн підтримки, включаючи можливість заїздів з друзями.

Поки гра від Atari готується до виходу Steam вже пропонує геймерам попередньо замовити гру. Фанати серії з попередніх замовлень отримають додаткові бонуси, включаючи додатковий автомобіль і светр. Steam пропонує гравцям отримати як бонус «ультра ексклюзивну Pagani Zonda Tricolore, яка, як повідомляється на офіційній сторінці Steam,« була створена на честь 50-річчя італійського гонщика Фріса Триколор (Frecce Tricolori) ».

Гравці, які придбали Test Drive Unlimited 2 в роздріб, також зможуть отримати деякі бонуси в залежності від продавця. Test Drive Unlimited 2 з’явиться на світ will 8 лютого 2011 на платформах Xbox 360, PS3 і PC.


Похожие публикации: