Стали відомі нові деталі SSX: Deadly Descents
В останньому повідомленні OXM розкриваються нові деталі SSX: Deadly Descents, сноубординг симулятора, який вперше був анонсований в грудні.

«У сиквелі будуть представлені чудові персонажі, неймовірні трюки, незабутні локації, божевільні швидкості, відмінна музика, зручне управління і абсолютно неймовірний геймплей».

Одна з трас під назвою «Race It, Trick It, Survive It» буде створена з єдиною для гравців метою — спуститися з гори живим. ЕА також наводить кілька варіантів викликів, які будуть представлені в сіквелі SSX, як снігова лавина, холодні до смерті «тіньові» зони, недолік кисню і багато інших небезпеки, щоб додати адреналіну, повідомляє VG247 .

EA Canada шукає можливостей інтегрувати схожу з Need for Speed ​​систему — Autolog, натякаючи, що розробники були вражені тим, як Criterion додала її в Hot Pursuit.

Креативний діреторк Тодд Бетті (Todd Batty) порівняв гру з іншим симулятором від EA, називаючи її«Burnout на снігу». Поки точна дата виходу нової серії франшизи SSX невідома. ЕА попередньо анонсувала реліз на «наступну зиму».

SSX: Deadly Descents з’явиться на PlayStation 3 і Xbox 360.


Похожие публикации: