Статусы

Статусы

Всю інформацію, яку ми збираємо протягом життя, те, над чим ми роздумуємо, отриманий досвід – ми передаємо словами, адже словами можна передати багато чого: почуття, емоції, радість і поганий настрій. Деякі з нас, щоб не забувати жодного яскравого моменту в своєму житті ведуть “особистий щоденник”, записуючи туди лише найпотаємніше і те, що не повинно бути відкрито нікому, крім їх володарів. Саме в таких особистих щоденниках і використовуються прикольні “статуси” про життя і про щастя, тобто принципи або фрази, які в певний день або життєвий період є найбільш значущими в житті однієї людини, який призначений для дівчат та хлопців. Знайти цi самi статуси можливо тут: http://statusi.net.ru

Якимсь подобу особистого щоденника і є персональна сторінка, в якої соціальної мережі однокласники або в контакті, або в особистому щоденнику (блозі) на Livejournal або Diary, де є можливість залишати думки щодо того, що відбувається поруч у вашому житті або в житті ваших рідних і близьких . Статуси в контакті і в однокласниках є деяким щоденним настроєм, так як кожен день ви можете їх міняти і ділитися настрій з оточуючими, іноді сумно, іноді холодно, а іноді хочеться поставити, що-небудь прикольне, тим самим підкреслюючи, що вам зараз дуже весело і що вже ви готові підтримати того, хто цього потребує. Також, як змінюється настрій, повинні змінюється і фрази, призначені для однокласників і для контакту, причому ці вирази і слова можуть бути корисними, як для дорослих і красивих жінок та чоловіків, так і для хлопців і дівчат, які набирають досвід в житті.

Звичайно, не всі час кожен з нас проводить в радості. “Є час для радості, а є час для смутку”, саме, в цей момент приходять на допомогу статуси про біль і про сенс життя, яких укладені реальні історії, що відбуваються з гламурними дівчатами в Пітері або з незвичайними пацанами в Москві. У статусах, немов, відбивається ваш настрій і переживання, а життя вона така, що не роздумуючи про неї, не співчуваючи, не переживаючи – нічого доброго може і не відбутися, тому потрібно намагатися думати про хороше і потрібно гідно переживати біль і страждання, які все ж таки трапляються на вашому життєвому шляху.

Для чого необхідно все це міксувати? А лише для одного, щоб ваш настрій змінювалося, щоб жоден попередній день не був схожий на наступний, тому тут і можна знайти, по-перше, веселі фрази, які будуть піднімати настрій, по-друге, смішні слова, які змусять вас довго сміятися, тим самим продовжуючи вам життя, по-четверте, прикольні фрази для статусу, в яких закладено фундамент, то є розумні слова зі смислом. Кожен день потрібно творити, щось нове, не завжди вийде зробити все добре, як захочеться, але спробувати варто. Даруйте любов і радість оточуючим, а самим приємним подарунком буде ваша усмішка і піднесений настрій. Ну, а, якщо ви не захочете посміхатися, то ми просто приїдемо до вас додому, поговоримо з вашою родиною і вони зроблять, щось хороше для вас, може бути залоскотати, може бути ще, що-небудь. Класні і красиві емоції ми очікуємо саме від вас.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box