THQ хоче виділити Homefront в жанрі шутерів
Денні Білсон (Danny Bilson), глава THQ сказав, що компанія планує диференціювати Homefront від інших шутерів.

В інтерв’ю з Gamespot під час конференції MI6 Conference на цьому тижні, Білсон розповів: «Мені здається, що є багато людей, які хочуть пограти в мілітарі шутери онлайн, і я один з них. Я дійсно дуже чекаю виходу Battlefield, тому що я люблю машини і військову техніку в шутерах, як в Homefront. Це не просто слова ».  Не правда ли, что вы всегда хотели посмотреть на ночную жизнь вашего города ?

«Battlefield — родоначальник усього цього, і я поставив нашій команді розробників планку створити щось не гірше, ніж Battlefield, а потім перестрибнути її … і Homefront буде краще інших по мірі розвитку гри. У нас є безліч цікавих планів для реалізації нових функцій в майбутньому, але ми поки ще плануємо. Мені здається, ми дуже відрізняємося від інших шутерів за сюжетом і ігровому світу ».

Білсон продовжив розповідати, що він «не хоче піарити майбутнє Homefront» і поки питання про сиквел залишається підвішеним у повітрі, THQ обіцяла підтримувати серії. У березні Девід Вотіпка (David Votypka), генеравльний менеджер Kaos сказав, що студія розглядає можливість створити Homefront 2, якщо оригінальний шутер буде добре продаватися.

25 березня видавець опублікував цифри продажів: 2,4 мільйона копій, що пішли до дистриб’юторам, і 1 мільйон проданих копій.


Похожие публикации: