TimeGate випустила реліз-трейлер до нової гри Section 8: Prejudice
Timegate випустила реліз-трейлер для свого творіння Section 8: Prejudice. Не рахуючи відео, де розробники розповідали закулісні байки, трейлер можна вважати першим.

Шутер являє собою сіквел до оригінальної Section 8, що з’явився в 2009 році.

Реліз продовження вже не за горами — Section 8: Prejudice вийде 20 квітня в сервісі Xbox Live, 4 травня — на PC, і яким-небудь річним деньком в мережі PlayStation Network. Но а если вы любите спорт и вам сейчас скучно, рекомендую вам посмотреть фильмы про спорт, на сайте: http://www.bucwar.ru/filmy-pro-sport/

У віддаленому майбутньому людство закликає найбезстрашніших своїх захисників до сутички з виникає загрозою, яка бажає знищити все людське життя. Section 8: Prejudice — науково-фантастичний шутер від першої особи з динамічними битвами; кожне рішення тут — від налаштування екіпіровки до активації командних цілей для виконання — радикально відбивається на бойовій ситуації.

У порівнянні з попередньою грою кампанія стала довшою, а також більш прив’язаною до історії. Алекс Корд повертається для битви з новою загрозою, націленої на знищення людства. Командир озвучений Майклом МакКоннохі (Michael McConnohie), відомому по озвучці директора агентства з Crackdown.


Похожие публикации: