Тодд Говард нагнітає обстановку навколо The Elder Scrolls V: Skyrim

Тодд Говард нагнітає обстановку навколо The Elder Scrolls V: Skyrim

Виконавчий директор Bethesda Game Studios Тодд Говард нагнітає обстановку навколо недавно анонсованої фентезі рольовою грою The Elder Scrolls V: Skyrim.

semyavdome.ru Об этом и многом другом на сайте http://semyavdome.ru/

«Команда крутиться. Дійсно крутиться як може », — каже Говард в подкасті Bethesda. «Сподіваюся фанатам гра сподобається».

Bethesda розпочала роботу над Skyrim відразу після релізу TESIV: Oblivion в березні 2006 року. Зараз, сто чоловік зайняті розробкою продовження серії.

«Нас уже сто осіб», — каже Говард в інтерв’ю для Eurogamer . «Приблизно 25, 30 чоловік влилися в розробку після закінченням роботи над Fallout. Багато хороших людей. І це приємно. Ми стали більш відомими і багато хто хоче працювати з нами, тому ми можемо вибирати кращих. У нас вже досить велика команда, тому ми не потребуємо додаткових кадрах. Ми можемо собі дозволити бути дуже і дуже виборчими в цьому плані ».

TESV повноцінно буде представлена ??в наступному місяці, але реліз гри запланований на 11 листопада 2011 року.

«Я сподіваюся, що всі здивуються тому, скільки всього ми покажемо в січні», — продовжує Говард.«Багато всього. Ми хотіли стиснути час для розмов про гру. У нас все ще залишається 11 місяців.Це багато, але традиційно ми анонсуємо гри за два роки до релізу. Ми хотіли вийти на публіку з величезною кількістю контенту. Щоб заінтригувати фанатів ».

Говард буквально вкрав у публіки шоу Spike Video Game Awards коли, на сцені з’явилися ченці і стали розповідати про Skyrim і описувати трейлер. Коментуючи зовнішність представників, Говард визнав, що у нього були думки зробити анонс запам’ятовується.

«Це суміш здивування і зацікавленості. Це саме та гра, яку ми хотіли зацікавити фанатів, які чекали її давним давно. Коли ви працюєте над чимось довгим, а ми працювали над грою довгі роки, відразу після виходу Oblivion, вам просто необхідно змогти сказати собі «це те, над чим ми працюємо».

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box