Творці Total War: Рим 2 поділилися новими деталями про гру

Творці Total War: Рим 2 поділилися новими деталями про гру

Розробники Total War: Рим 2 продовжують ділитися деталями про свою нову грі. Творці розповіли про морські битви в грі.

За словами провідного дизайнера студії, Джеймса Рассела (Джеймс Рассел) команда вирішила зламати кордону, що відокремлюють морські і наземні війська. Тепер кораблі стали повноцінною бойовою одиницею, здатної захоплювати території. Природно, це вплинуло на геймплей, зокрема на роль кораблів в стратегії гри.

«В Пунічних війнах багато вирішувалося в морських битвах на Середземному морі. Щоб побудувати імперію на землі, потрібно убезпечити морські території. Всі великі міста тієї епохи будувалися на узбережжях », — говорить Рассел.

«На карті битв ви зможете відчути масштаб. Раніше на карті був один корабель, але в стародавньому світі їх було далеко не 8: було багато-багато кораблів. Тому тепер в кожному юніті у нас кілька бойових одиниць ».

Тепер важливу роль в опрацюванні стратегії будуть грати узбережжя, кожне з яких буде мати своїми слабкими з точки зору захисту місцями. Захисники не просто будуть відсиджуватися за стінами, але чи зможуть вийти на берег, щоб атакувати ворога, поки він висаджується і не встиг зайняти бойові позиції.

Все це дає безліч можливостей для різних тактичних маневрів. Морський флот тепер буде більш мобільним і зможе швидко переміститися на іншу сторону пляжу і обійти за швидкістю артилерію.Більше того, гравці зможуть обстрілювати міста прямо з кораблів.

«Ми поки граємо з прототипами і дивимося, як буде краще. Ми поки не вирішили, як краще буде розігрувати ці баталії. Осади будуть іншими. У грі з’явиться безліч точок для захоплення, що створює як би гру в кішки-мишки в містах. Без цих точок, захисники просто втрачають місто після того, як руйнуються стіни. Але у нас буде динамічний геймплей, який буде набагато цікавіше », — продовжує дизайнер.

Розробники також повідали і про масштаби битв. Creative Assemblyне просто зробила більше юнітів, але поєднала морське й наземне поле бою, що само собою зробило бої набагато масштабніше.

«Вся справа в більшій кількості кораблів і більше великих містах. У більш вражаючих полях битв.Справа не в кількості юнітів на екрані. Ми не намагалися зробити гру складніше в управлінні. Ми хотіли надати геймплею більший розмах без перевантаження в сенсі управління », — пояснює Рассел.

«Тактична карта допоможе. У нас з’явиться система штучного інтелекту управління групами, тому можна дати їм команду і залишити стежити ІІ за її виконанням. Накажіть їм захищати точку або піти в напад ».

«Що стосується карти кампанії, вона придбала по-справжньому величезний розмах. У всіх сенсах.Карта буде більше, ніж в Shogun 2 і більше, ніж в оригінальному Римі. Ми забралися далі на Схід. Тому довелося дати гравцям більше інструментів. Перш, ніж ви зберетеся прийняти участь в якомусь битві, ми хочемо, щоб ви подбали про армію ».

«Римський Імператор не буде думати про одне лучники — він буде думати про Десятого легіону лучників або знадобиться восьмому легіону їх підтримка. Тому у нас з’явиться різноманітна механіка, включаючи систему Легіон Legacy, яка наділить легіони характерними рисами, які вони отримають на поле бою. Вони будуть розвивати власну індивідуальність. Це означає, що в грі буде менше битв, але вони будуть набагато серйозніше ».

«У кампанії також з’явиться система провінцій. На карті будуть сотні регіонів, а вони будуть розбиті на певну кількість маленьких провінцій, тому гравцям буде набагато легше керувати своєю імперією. Ми всі спростимо, але геймплей буде набагато глибше. Вам доведеться приймати набагато більше цікавих рішень, і вони не будуть повторюватися на сотнях різних локацій ».

Total War: Рим 2 готується до виходу на РС в наступному році.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box