Творці Tron хочуть зробити з фільму і гри повноцінну франшизу
Творець Tron Стів Лісенберг (Steve Lisberger) описав відеоігри як «візуальний і оповідний тестовий полігон для Голлівуду», припускаючи, що ігри можна використовувати як менш дорогого медіума, щоб протестувати потенціал концептів нових фільмів.

mmofiles.ru для раскрутки сервера

«Мені подобається, що ігри в деякому сенсі є візуальний і оповідний тестовий полігон для Голлівуду, де можна випробувати нетрадиційні ідеї в менших масштабах, перш ніж випускати такий фільм як Tron: Legacy», — говорить Лісергер в інтерв’ю для Reuters .

«Мені здається гри як Tron: Legacy володіють великими можливостями в плані ісопльзованія 3D технологій, щоб створити більш глибоке занурення у віртуальний світ», — говорить виконавчий діретктор Walt Disney Company Боб Ігер (Bob Iger).

«Коли ви використовуєте нові технології, щоб зробити щось більш захоплююче для покупця, вони хочуть ще. Вони хочуть більше дивитися, більше грати і купувати більше ».

«Ви вже можете грати в 3D гри на PlayStation 3, і ці ігри — чудовий спосіб доставити технологію в кожен дім», — додає директор Tron: Legacy Джо Косинські (Joe Kosinski). «Ігри та фільми дуже відрізняються і просто відмінно, коли один продукт просуває інший. Мені здається, тут є місце для обох і я не можу дочекатися, коли сам зможу пограти в Tron ».

«Мені здається, у Tron є потенціал стати справжньою франшизою», — говорить Ігер. «Прямо зараз наша головна мета — випустити хороший фільм і відмінну гру, і я сподіваюся, що люди нас підтримають. Якщо так, у нас з’явиться можливість перетворити успішний медіум або два в справжню франшизу. І ми готові зробити це з Tron ».


Похожие публикации: