У BioShock Infinite не буде підтримки Move щоб не «дурити» геймерів
BioShock Infinite не підтримуватиме PlayStation Move, тому що, як заявляє бос Irrational Games Кен Левін (Ken Levine), геймери будуть почувати себе «обдуреними».

Левін вважає, що якщо розробники не можуть предлложіть геймерам щось особливе для Move, то додавати підтримку контролера просто для того, щоб вона була, не має сенсу.

Приобрести www.pavidlo.ru по выгодной цене, можно на сайте pavidlo.ru

«Я ніколи не хотів включати підтримку Move в гру, тільки тому що маркетинговий відділ хоче, щоб вона була», — говорить він для Play magazine. «Якщо ви не можете сказати нічого особливого про контролері, геймери дізнаються про це».

«У вас не вийде грати BioShock в стилі« щоб врятувати сестру потрібно зібрати певну кількість чого-небудь ». Ви можете включити підтримку Move в гру, але люди будуть знати, що ви обманюєте їх ».

Але, здається, Левін був м’якше з підтримкою 3D ефектів-але не зважився підтверджувати, що 3D з’явиться в 2012 разом з релізом BioShock Infinite.

«3D — це трохи інше», — продовжує дизайнер. «Це щось, з чим можна бути більш відкритим. Я не кажу, що ми будемо включати підтримку 3D чи ні, але це щось подібне пасивної інтеграції ».

«На відміну від фільмів, ви не просто стріляєте по-іншому. Ігри стають по-справжньому тривимірними. Але мені здається, що вам потрібно запропонувати геймерам небудь таке. Особливо що стосується контролерів ».


Похожие публикации: