Урочисте відкриття продажів WoW: Тумани Pandaria.
На честь старту продажів World Of Warcraft ®: Тумани Pandaria по всьому світу пройдуть святкові заходи. Не залишиться осторонь і Росія.

Вітчизняна версія святковій церемонії відкриття продажів пройде 24 вересня в Москві, в магазині «М. Відео» в торговому центрі «Метрополіс» (Ленінградське шосе, 16). Святковий вечір розпочнеться о 20.00, а самі продажі стартують о 22.00. Всіх гостей чекає розважальна програма з виступом артистів і музикантів, безліч конкурсів із призами й подарунками.

Для вашей компании срочно понадобился сайт ? silversite.ru не очень дорогая, а главное качественная, заходите за подробностями, на сайт: silversite.ru

«Нам не терпиться відсвяткувати відкриття продажів разом з гравцями всього світу, — сказав Майк Морхайм (Mike Morhaime), генеральний директор і співзасновник Blizzard Entertainment. — На створення Тумани Pandaria пішло багато годин старанної роботи, і нове доповнення буде абсолютно карколомним. До виходу гри залишилося всього пара тижнів, і ми будемо раді урочисто зустріти його разом з гравцями. А потім — в дорогу, до нових земель, на пошуки пригод »

На урочистому відкритті можна буде придбати стандартну версію гри за ціною 399р.

У Тумани Pandaria гравців чекають такі нововведення як: нова ігрова раса(Пандерей) з власної початкової зоною і завданнями, новий ігровий клас(монах) і обширний новий континент, у мандрах по якому можна досягти 90-го рівня. У доповненні також з’являться нові елементи ігрової механіки, наприклад, сценарні битви (новий кооперативний режим PvE), режим випробування в підземеллях Тумани Pandaria з престижними нагородами і битви між супутниками.


Похожие публикации: