В Uncharted 3: Drake’s Deception може бути кооперативний спліт-скрін мультиплеер
Uncharted 3: Drake’s Deception може отримати кооперативний спліт-скрін режим.

На YouTube відео, на якому в уповільненому дії показується зйомка Uncharted, де на одному моніторі з’являється два екрани. Сумнівне доказ, але якщо взяти до уваги минулорічний лістинг вакансій …

У грудні GameSpot зауважив, що розробники шукають фахівців для створення 1-2 спліт-скрін мультиплеера.

Більшість серій Uncharted включали в себе багатокористувацьку компоненту. До того ж розробники з Naughty Dog пообіцяли «навести користувачів в жанр мультиплеєра», тому спліт-скрін звучить як необхідність, ніж примха.

 

Як і обіцяли розробники, дія в пригодницькому екшені, сіквелі серії Uncharted переноситься в пустелю, де Дрейк разом зі своїм наставником Саллі буде шукати загублене місто в аравійської пустелі.

Головним лиходієм у грі стане жінка — Катрін Марлоу, яка очолює секретну організацію, що йде корінням у часи правління Єлизавети I.

«Марлоу дуже розважливий ворог Дрейка, яка вже протистояла головному героєві використовуючи психологічну і фізичну тактику. У Марлоу є асистенти — добре треновані агенти таємного товариства — невловимі і небезпечні вороги Нейтана Дрейка і Віктора Саллівана, з якими їм доводилося зустрічатися », — розповідають розробники.

1 листопада 2011, пригодницький екшн вийде ексклюзивно для PlayStation 3.


Похожие публикации: