В яких випадках дарують срібні прикраси?

В яких випадках дарують срібні прикраси?

Срібло – дорогоцінний метал відомий з сивої давнини. З нього робили  прикраси, захисні амулети, монети, посуд. Срібло вважали символом чистоти, вірили у його чудодійні властивості. Метал, що сяє, як далекі зорі, забирає негативну енергетику, омолоджує, захищає від злих чар.

В яких випадках дарують срібні прикраси?

Для юної дівчини і поважної пані

Срібні прикраси витончені, благородні і дуже доречні у якості подарунку юній дівчині, їх можна вибрати в магазині http://silvestry.com.ua. Незважаючи на те, що ювелірні вироби з срібла коштують не так дорого, як прикраси з золота, такий дарунок вважається дуже елегантним.

Вироби для юнки підбирають легкі, ажурні, тендітні, з невеличкими дорогоцінними чи напівдорогоцінними каменями.

А от молодим жінкам і поважним дамам можна дарувати дизайнерські колекції (гарнітури), шикарні кольє,браслети, сережки, каблучки.

Орієнтуватися, обираючи такі вироби, рекомендують на уподобання жінки, її статуру і навіть колір очей и волосся, якщо прикраса оздоблена камінням, перлинами, бурштином.

Будь-які срібні вироби з будь-якої нагоди можна дарувати тим, кому цей благородний метал підходить за його знаком Зодіаку.

Срібло на весілля

Срібну підкову на щастя і долю здавна дарують молодятам в день, коли вони стають на весільний рушник. Такий дарунок отримують і новосели.

Срібне весілля – срібні дарунки. Це особливий день у житті подружжя: пара пройшла шлях довжиною у 25 років. У цей день чоловік і дружина обмінюються срібними обручками.  А близьку люди дарують їм вироби зі срібла.

Найкращим подарунком до цієї річниці вважають прикраси. Ідеальний варіант – подарункова пара. Наприклад, однакові кулони чи браслети, які виконані у єдиному стилі. Дружині можна презентувати кольє, сережки, чоловіку – запонки, ланцюжок, затиск до краватки.
Доречні будуть і інші вироби зі срібла: столові набори, келихи, посуд, джезви для кави, елегантні статуетки.

Срібна ложка  «на зубок»

Срібло особливий матеріал, він має бактерицидні властивості, тому вироди з цього металу часто дарують дітям, бажаючи їм здоров’я і довгої та щасливої життєвої дороги. І ця традиція набирає популярності.

А от дарувати срібну ложку немовляті на перший зубок, – церковна традиція. Подарунок роблять хрещені батьки на хрестини. Обирають спеціальні ложечки оздоблені янголами-охоронцям або з іншою християнською тематикою.  На таких подарунках часто викарбовують ім’я дитини та слова молитов.
Треба обов’язково звернути увагу, щоб такі вироби мали сертифікат і високу пробу (не нижче 925).

Вироби зі срібла – це коштовні та вишукані подарунки до будь-якого свята.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box