Valve пообіцяла розповісти більше про сюжетної лінії Portal 2 і її взаємозв’язку з Half-Life
Події в Portal 2 проходять задовго після того, як закінчилася перша частина Portal. Очевидно, що пройшло досить багато часу, щоб лабораторія Aperture Science поросла травою і чагарником.Розробники із студії Valve пообіцяли пояснити, що трапилося між Portal і Portal 2.

«Ми збираємося опублікувати дещо, про що ми ще не говорили офіційно. Це дасть вам можливість краще зрозуміти сюжетну лінію гри », — каже письменник Valve Ерік Уолпо (Erik Wolpaw) в інтерв’ю зKotaku . «Ми опублікуємо деталі ще до релізу».

Події з першої частини Portal проходили десь між першими двома серіями Half-Life, але скільки часу пройшло між Portal і Portal 2 залишається незрозумілим.

Події Portal розгортаються у всесвіті Half-Life. Саме так, всі вони взаємопов’язані. «Portal проходить після Half-Life 1 і до Half-Life 2», — говорить Уолпо. «Не вдаючись в подробиці, Portal 2 розгортається набагато пізніше з тимчасової лінії».

За словами письменника, серії Portal і Half-Life співіснують, але вони не будуть перетинатися занадто сильно.

«Ми намагалися якомога яскравіше показати зв’язку в Portal 1. Фанати Half-Life обов’язково помітять деякі подібності, але якщо ви не грали в Half-Life, всі натяки пройдуть повз вас. Ви не побачите Гордона, що біжить повз вас ».

Розробники пообіцяли представити на виставці PAX East нового персонажа — Кейва Джонсона (Cave Johnson), засновника Aperture Science. Вперше Джонсон постане на публіці, причому говорити він буде голосом Людини-Павука з фільмів, а точніше голосом Джей Кей Сіммонса (JK Simmons), актора озвучувала супергероя.

Більше того, сьогодні стало відомо, що The National, незалежна рок-група з Огайо запише трек спеціально для Portal 2. Таким чином, група стане офіційно відомої для геймерів.


Похожие публикации: