Велику партію PlayStation 3 затримана на європейській митниці за постановою суду

Велику партію PlayStation 3 затримана на європейській митниці за постановою суду

Європейським митникам було наказано зупинити поставки Playstation 3 після того, як LG виграла позов проти Sony в битві за патент. Гаазький суд видав LG попередній заборона, а значить незабаром консолі зникнуть з прилавків магазинів. Таким чином, у Sony і розповсюджувачів ігор для PS3 залишилося запасів на дві-три тижні.

Десятки тисяч консолей не змогли пройти кордон минулого тижня в Нідерландах, як повідомляєGuardian . І все через порушення прав Sony на використання Blu-ray дисків, технологія яких запатентована і належить LG.

Компанія Sony, яка імпортує приблизно 100 000 консолей на тиждень, відчайдушно намагається зняти заборону. Японська компанія має право подати апеляцію в європейський комітет патентів.

Тим часом LG, може звернутися в ту ж структуру, щоб продовжити заборону ще на 10 днів. Крім того, корейська компанія може подати позов до суду, щоб знищити зупинену на митниці партію PS3, однак суд навряд чи задовольнить подібний позов.

LG заявляє, що PlayStation 3 порушує відразу кілька патентів компанії, пов’язаних з дисками Blu-ray.Раніше в цьому місяці LG запросила міжнародну комісію з торгівлі в США провести розслідування, щоб переконатися, що використання консоллю злощасних дисків порушує авторські права на технологію Blu-ray.

Якщо виявиться, що Sony дійсно зловживає технологією LG, компанію змусити компенсувати виробнику дисків збиток за кожну гру, випущену на PS3 по всьому світу, що влетить Sony в сотні мільйонів доларів.

Два гіганта залучені в цілу мережу судових позовів і контр-позовів, включаючи останній позов Sony з вимогою заборони поставок смартфонів LG в США. Роттердам і Шіполь Схіпхол-головні стратегічні точки поставок PS3 до Великобританії і континентальну Європу. Консолі перебуватимуть під вартою на голландській митниці до остаточного постанови суду.

Представник Sony Playstation прокоментував ситуацію: «В даний час ми досліджуємо це питання і не можемо нічого коментувати». LG також відмовилася від коментарів, хоча джерела, близькі до компанії, підтвердили існуючу правову позицію.

Sony продала більше 3 мільйонів PS3 в Британії з березня 2007 року. Японський виробник розуміє, що приблизно 6500 консолей залишилося на кордоні з Німеччиною і 10,000 – на митниці Сполученого Королівства.

Як би там не було, велика частина європейських PS3 розпродається за попередніми замовленнями. Це означає, що консолі продані ще до того, як вони досягнуть європейських складів або кінцевих споживачів. За попередніми оцінками, склади спорожніють вже через 2-3 тижні, якщо заборона не буде знято.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box