Diablo III
Історія Diablo III розгортається через 20 років після подій, описаних в Diablo II: Lord of Destruction які закінчуються перемогою групи героїв над Трійцею Вищих Зол: Діабло, Мефісто і Баал’ом і руйнуванням Світового каменю архангелом Тіраелем.

Много классных статей про дератизацию и современные методы уничтожения вредных крыс на http://mir-perm.ru

Мир Санктуарію приготувався до масового вторгнення демонів з Палаєв Ада, але цього чомусь не сталося. Декард Кейн відправляється на пошуки інформації яка допомогла б разобратся чому не було вторгнення і як можна було б захиститися у разі якщо воно все ж коли небудь станеться.

Відомо що більша частина історії буде так чи інакше пов’язана з Архангелом Тіраелем і з двома демонами з Четвірки Нижчих Зол: Азмоданом і Беліалом, які мабуть є причиною невдалого вторгнення в Санктуарій.

Що сталося з Тіраелем в Diablo III!? Що відбувається з санктуарієм після руйнування світового каменю? Чим займалися ангели і демони протягом останніх 20 років? Зустрінемося ми ще раз обличчям до обличчя з Diablo? Відповіді на ці та на багато інших сюжетні питання нам ще тільки належить дізнатися.


Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box