Відкритої реєстрації для бета версії Dawn of War II: Retribution не буде
Представники THQ розповіли, що відкритої реєстрації для бета-тестування мультиплеера Dawn of War II: Retribution не буде. Замість цього, запрошення будуть роздані на три різних заходи, повідомляєEurogamer .

Перше — побачити ключових членів ігрового співтовариства і пресу в понеділок, 21 січня. Друге — для попередніх замовлень гри, яка відкриється 1 лютого. І нарешті, останнє запрошення для тих, хто коли-небудь купував Dawn of War в мережі Steam.

Бета версія мультиплеєра буде працювати до опівночі 24 лютого по Східному часу, або до ранку 25 лютого для європейців. Dawn of War II: Retribution є першою серією, в яку будуть інтегровані інструменти розробників Steamworks. Як все це працює можна буде оцінити самостійно. Після завершення бета тестування, розробники Relic почнуть працювати над першим патчем.

У Chaos Rising був введений ряд доповнень до традиційний мультіплєєрний режим Dawn of War II.Додана нова фракція, Космодесант Хаосу (Chaos Space Marines), разом з новими юнітамі і загонами для кожної з 4 оригінальних фракцій. Крім того, додатковий контент для старих рас вільно доступний для володарів Dawn of War II. Всі раси оновлені, баланс перероблений.


Похожие публикации: