Відразу три доповнення для NFS: Hot Pursuit з’являться протягом місяця
Розробники Need for Speed: Hot Pursuit, Criterion анонсували одразу три доповнення, які вийдуть протягом місяця, повідомляє Eurogamer .

Перше, під назвою Armed and Dangerous, з’явиться 22 лютого і представить гравцям два нових режиму.Most Wanted — змагання у відкритому світі, де копи намагаються споймать рейсеров в той час, як останні намагаються втекти від них. Arms Race — Free For All рейсинг. Разом з новими режимами в грі з’явиться три нових досягнення і трофея.

1 березня відбудеться реліз другого доповнення, Lamborghini Untamed. У грі з’являться легендарні Lamborghini Diablo, Countach і Sesto Elemento як для копів, так і для гонщиків. Більш того, доповнення принесе з собою 10 нових івентів, чотири нових досягнення і трофея.

І нарешті, третій апдейт з’явиться на світ 8 березня під назвою Porsche Unleashed. Porsche 911 Turbo 82 року випуску, Porsche 959 і 911 Speedster — всі три з’являться для гонщиків і поліцейських. І ще 10 нових івентів і 4 трофея поповнять список доступних для геймерів можливостей.

Кожне з трьох додатків вийдуть в сервісах PlayStation Network і Xbox Live. Тепер про сумне. Доля РС геймерів залишається невідомою. І обіцяний користувачам ми не знайдемо у наступному релізі.

«Ми безумовно віддані ідеї надати найкращий геймінг і підтримку для РС спільноти гравців, але (як ви могли помітити) ми маємо в своєму розпорядженні обмеженими ресурсами, тому ми не можемо одночасно випустити доповнення на всі платформи», — пояснили розробники в грудні.

«Ми щиро просимо вибачення за незручності, але у нас ще заплановано безліч додатків для РС гравців — стежте за новинами».


Похожие публикации: