Вийшов патч для бета версії Dragon Age II
BioWare випустила патч для бета версії Dragon Age II на РС, який вирішить деякі проблеми з грою.

ВioWare Social Network повідомляє, що патч зможуть отримати всі, крім власників цифрової копії гри, придбаної в мережі Steam, оскільки сервіс Valve не підтримує патчі для бета версій.

kazanmasters.ru

Виправлення будуть стосуватися проблем зі збереженням гри, з отриманням доступу до нового контенту, а також розробники виправили дратівливий запит вставити диск, якого у гравців немає.

Важлива особливість Dragon Age II — фокус на технології. Новий, характерний графічний стиль, вдосконалений геймплей і більше мінлива розповідність. Найбільш видатний аспект Dragon Age II — перероблений дизайн. Хоча гра як і раніше працює на движку Eclipse, але графічні розробки виходять за рамки базових можливостей движка.

Тоді як Dragon Age: Origins & Awakening демонструє «стандартний» зовнішній вигляд, Dragon Age II виглядає більш похмуро. У порівнянні з графікою Dragon Age II компанія-розробник назвала графіком першої гри «універсальної».

Система битв сильно перероблена в Dragon Age II. Найбільш значна зміна — те, що всі зброї тепер прив’язані до класу. Маги можуть використовувати тільки жезли, бродяги — луки і кинджали, воїни — одноручне зброю з щитом чи дворучне зброю. Крім того, воїни не можуть використовувати будь метальна зброя або 2 одноручних зброї одночасно.


Похожие публикации: