Вийшов патч для РС демо версії Crysis 2
Не виходить змусити працювати демо версію мультиплеера Crysis 2? Ні в кого не виходить, але скоро все має налагодитися.

Минулого місяця перша демо версія мультиплеєра з’явилася ексклюзивно для Xbox 360. Гравців постійно викидало з мережі, а сама гра раз у раз зависала при спробі створити матч. РС версія виявилася не краще, повідомляє VG247 .

Всё о Chevi! Руководства, инструкции, схемы и многое другое на сайте chevicenter.ru

Розробники випустили патч для РС демо версії мультиплеєра Crysis 2. Перераховувати довгий список виправлень не має сенсу — головне, щоб гра, нарешті, запрацювала і пустила геймерів на виділений сервер. Патч, який повинен автоматично встановлюватися після того, як геймери запустять свою демо версію, вийшов на саркастично «легким» — всього 37 мб.

Демо версія, яка з’явилася 1 березня, включає в себе дві карти: «Skyline» і «Pier 17», а також два багатокористувацьких режиму — «Team Instant Action» і «Crash Site».

Skyline — дахи та інтер’єри хмарочосів у віртуальному втіленні Нью Йорка за версією Crytek, а Pier 17 являє собою відкритий простір з обмеженою поверхнею.

Режим Team Instant Action дозволить двом командам змагатися один з одним в стилі класичного Team Deathmatch. Crash Site — поставить гравцям мета охороняти десантні кораблі прибульців, відбиваючись від нападу ворогів.

Оригінальна Crysis 2 з’явиться в кінці місяця — 25 березня на PC, Xbox 360 і PlayStation 3.


Похожие публикации: