WarDevil воскресне під ім’ям Project Kane
WarDevil не так мертвий, як здається і воскресне під новою назвою Project Kane.

Як стало відомо Develop, компанія UTV Ignition щільно взялась за розробку, що вважалася мертвою WarDevil. Студія вирішила все ж перейменувати проект в Project Kane і використовувати аутсорсинг для логічного завершення проекту.

«Про проект багато говорили останнім часом, але ми завжди хотіли створити якісний контент для внутрішніх і зовнішніх партнерів», — говорить голова UTV Ignition, Хассан Садок (Hassan Sadiq). «Аутсорсинг надасть відсутню гнучкість і широкі можливості, які в поєднанні з нашими вміннями повинні допомогти прискорити процес розробки».

Виконавчий директор Шаун Гвільям (Shaun Gwilliam) очолить команду менеджменту.

Дизайн директор Project Kane Джуліан Гловер (Julian Glover) додав: «Ми вибрали кілька найкращих у світі команд, щоб створити нашу студію у Великобританії. Вона включає в себе співробітників, які розробляли такі ігри, як Burnout 3, Crysis, Little BigPlanet, і Heavenly Sword. Ми дуже хочемо незабаром закінчити розробку Project Kane ».

Анонс WarDevil відбувся ще п’ять років тому, але реліз постійно відкладався. Гра з графікою високого рівня, довгий час вважалася мертвою. Повстала з мертвих Project Kane запланована на четвертий квартал 2011 року.


Похожие публикации: