Warhammer Online отримає безліч нових можливостей з кожним новим патчем
У Warhammer Online: Age of Reckoning протягом року з’явиться ціла армада нових можливостей і контенту. У січневому листі продюсера розповідається, що Mythic «запланувала безліч можливостей», які будуть з’являтися з кожним новим патчем, що вийшов цього року.

Полезный совет! Установка платежных терминалов QIWI на сайте ТЕРМИНАЛ77.РФ

«У плани входить розширення існуючих зон і можливостей, а також розвиток нових концепцій в Warhammer Online», — говорить продюсер Джеймс Кейсі (James Casey). Перший з цих патчів,«найменший», націлений на виправлення багів, але також буде включати в себе систему найменувань та «реконструкцію» існуючих сценаріїв.

«Поточна структура сценаріїв залишиться без змін, але самі по собі сценарії будуть відрізнятися», — пише Кейсі. «Деякі сценарії залишаться без змін, в деяких зміниться тільки рівень, на яких вони будуть доступні. Деякі зникнуть повністю, а на їх місце прийдуть інші сценарії ».

«Ми також хочемо розширити наш сервіс і в чесності сервіс найменування акаунтів», — продовжує він. «Сервіс дозволить змінити ім’я, отримати доступ до більшої кількості петов, і розширеним можливостям персоналізувати вашого персонажа».


Похожие публикации: