Wizards World online Світ магів

Wizards World online Світ магів

Гра-подорож по таємничому світу чарівників. В їх ролі виступає кілька рас, і ви можете примкнути до однієї з них. Браузерна гра Wizards World online – це світ гномів, людей та ельфів, які живуть і цілком ладять один з одним, як добрі сусіди. Завоювати цей Світ бажає злий чарівник Темний. Заодно з ним раси орків, гоблінів і тролів. Армію Темного підтримують істоти, що володіють супер здібностями – Сирени, Саламандри, Гарпії, Демони, злі Сніговики та інші володарі розсадника монстрів, званого Бестіарій. Люди в онлайн грі живуть і спілкуються, і, як у реальному житті, знаходять собі друзів або пару.

У Світі людей трапляються весілля, дружні посиденьки і танцювальні вечірки. Люди володіють ремісничими навичками, облаштовують своє житло, купують зброю і одяг. Виглядають часто екстравагантно, вибираючи помітні наряди, незвичайні зачіски та аксесуари. Ельфи – безтурботні створення, що живуть у лісі, по більшій мірі розважаються або проводять час у медитаціях. Дуже красиві і витончені, хоча Гноми так не вважають. Зверхньо ставляться до Людей і гноми, приймаючи їх за невігласів, проте, всіляко намагаються допомагати. Гноми – мислителі, винахідники і майстри, люблять жартувати і влаштовувати веселі розіграші. Симпатичні кирпаті чоловічки на коротких ніжках, одягнені в куртки і шкіряні штанці. Люблять блискучі речі, на капелюхи в свята чіпляють дзвіночки. Насторожено, але дружелюбно ставляться до ельфів і Людей, живуть в затишних облаштованих нірках, час від часу розшукують таємничі скарби.

Гра Wizards World online – це села, міста, ліси, поля, замки, подорожуючи по яких, ви купуєте друзів, вступаючи в гільдії і клани. Об’єднуючи навколо себе мешканців Миру чарівників, ви проходите один раунд за іншим, заробляючи золото, набуваючи зброю, і збільшуєте свої магічні здібності. Зареєструйтесь в онлайн грі Wizards World, виберіть свою расу і вперед, до перемоги над армією Темного і його спільниками.

admin

Website: